Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.22-én jött meg utoljára,...

Demis kérdése:

Febr.22-én jött meg utoljára, márc 15 körül lehetett a pé-m.15-éhez képest 2-3 nappal előtte voltunk együtt a párommal. Márc 18án 3 pici vér pötty jelentkezett és nagyon enyhén rózsaszín lett a wc papír. Lehet ez beágyazódás?

Figyelt kérdés
Elég rendszertelen a ciklusom, ezért nem tudom pontosan a pé-t meghatározni. A vérzésen kívül más tünetem nincs/nem volt. A véleményetekre lennék kíváncsi. Előre is köszi!
2012. márc. 23. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"7 napig vándorol a megtermékenyült petesejt, és a fogantatástól számított 7 nap múlva megkezdődik a beágyazódás.Innentől kezdve már lehet HCG a véredben."


Szerintem az a vérpötty peteérést jelez!Viszont így szerintem nem lesz baba,mert 15.höz képest 3 nappal voltatok együtt...az 12-13. és 18.-án volt pé(tegyük fel a vérzés alapján) és 5 napig sajnos nem él a sperma csak nagyon nagyon ritka esetben!

2012. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a véleményed! Sajnos elég nehéz kiszámítani, hogy mikor esedékes a pé. Azért furcsállom a pöttyöket, mert előtte még soha nem volt ilyen..
2012. márc. 23. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy korábban volt peteérésed, és akkor lehetett az beágyazódás, vagy esetleg akkor volt pé-d, mikor "pöttyöztél". De úgy, hogy 15-én ovu, és 18-án ár beágyazódás, az sehogy nem jön össze.
2012. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a korábbi ovu simán elképzelhető, elvégre nem törvényszerű, hogy napra pontosan van..mint ahogy a megtermékenyülés is nagyjából bármikor bekövetkezhet.. azt hiszem, hogy az lenne a legnagyobb ajándék a páromnak 30-ik szülinapjára ha egy babócával lepném meg :)
2012. márc. 23. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán lehetett a beágyazódás. Ha február 22-én jött meg utoljára, akkor az a ciklusod első napja. Ha 30 napos a ciklusod, akkor a peteérés március 8-a körül kellett legyen egy normális ciklusban. A március 15. szerintem késői peteérés, hiszen az már a ciklus 22. napja! Ha 8-án volt a peteérés, akkor simán lehet 18-án a beágyazódás.
2012. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondjuk ha visszagondolok, akkor a ciklusom első felében (a nem várt elmúlta után pár nappal) volt bő a hüvelyváladékom, és akkor nagyon kívánós is voltam...
2012. márc. 23. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Hát igen, simán belefér, hogy korábban volt pé-d. Akkor viszont lassan lehet tesztelni. Majd írj, ha kiderült. Drukkolok!
2012. márc. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló! Ma reggel megcsináltam a tesztet, sajnos negatív lett.:((( Ha lett volna valami, akkor azt már kellett volna mutatnia a tesztnek..
2012. márc. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!