Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá még esély hogy baba...

Van rá még esély hogy baba lesz? Teszt nem mutatja ki de már 3 napja késik.

Figyelt kérdés
Szerdára nem vártam! Nem is jött másnap teszteltem egy - at és ma is egy - at! Terhességi tüneteim nincsenek mint az első terhességemnél! Annyi talán hogy többet pisilok meg fáj a cicim kicsit! Csüt.éjjel pisikor jött egy kis vér aztán semmi egész nap pénteken.Ma reggel pisikor ismét ez volt de azóta sem semmi! Most akkor mi lehet? Simán csak késik vagy lehet még baba? De ha baba akkor mért nem mutatja ki a teszt? Van ilyen hogy nem mutatja még ki ilyenkor??
2012. márc. 24. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 napot késett, mikor terhes voltam a kisfiammal, akkor csináltam a tesztet és egyből mutatta, hogy terhes vagyok.

Ha az lennél, szerintem kimutatná.

Ha eddig sem volt szabályos ciklusod, talán most is csak késik.

Talán csak pecsételgetsz és majd megjön hamarosan a rendes vérzés is.

2012. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De szabályos a ciklusom! 28 napos néha 27...sosem szokott késni pláne 3 napot!
2012. márc. 24. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az a pindur vér beágyazódás jele volt, akkor holnap-holnapután mutatja csak ki, mert kell 2-3 nap az elegendő HCG-hez.

Ha pedig vérzés előjele volt, akkor meg fog jönni vélhetően.

Késői peteérésed lehetett.

2012. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom de kiderülhetne mert utálok várni!!!
2012. márc. 24. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is késői pé lehetett, ami nem azt jelenti hogy nem lehet baba a dologban. Sajnos várnod kell, szerintem ha nem jön meg 2 nap múlva tesztelj egyet.
2012. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, még van rá esély. Nem mindenkinek mutatja ki gyorsan a teszt a terhességet. Lehet hogy neked a nemvárt után 1 hét múlva lesz csak pozitív. Ha nem jön meg akkor néhány nap múlva csinálj megint egy tesztet!
2012. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!