Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te hány éves korodig vállalnád...

Te hány éves korodig vállalnád még azt el, hogy kisbabád lehessen, szerintetek meddig lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok öreg, 28 éves vagyok és régóta szeretnénk babát, de nem sikerült még eddig sajnos. Csak azért tettem fel a kérdést, mert már sokszor ez is eszembe jut, hogy mi van, hogy ha nem sikerül még nagyon sokáig, meddig próbálkozzunk?

50 éves koromig? Meddig lehet?

Légyszi, olyan hozzászólásokat ne írjatok, hogy menjünk kivizsgálásra meg ilyenek, mert egyenlőre nem megyünk, majd ha úgy gondoljuk, akkor megyünk, de még most próbálkozunk továbbra is enélkül, hátha megtörténik a csoda velünk is most már...


2012. márc. 24. 17:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
én 43évesen szültem. Igaz a harmadikat. dema, amikoramenopausamár 50 éveskor utánra tolódott el, lehet próbálkozni amíg van "mivel" sőt utána is, hiszen hormonrásegítéssel még 50 éves kor felett is lehet peteérést,beágyazódást elérni.
2012. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%

Max 35 éves koromig elintézném a gyerekkérdést. Bár ez csak én vagyok.

Mert már ott is furi az hogy mikor 18 lenne akkor én 53 /ha 35 éves szülnék/...

2012. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha 35 éves koromig nem jönne össze, elkezdeném az örökbefogadást intézni.

De ha utána összejönne, megszülném.

2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

maximum 35.Miért?Mert mire a gyerekem 20 lenne én már 55,és még az unokáimmal ,dédunokáimmal is szeretnénk játszani,látni hogy felnőnek.Ugy gondolom mindenek meg van a maga ideje így a szülésnek is .Nálunk mindenki visszonylag korán szült 18-25között így még elmondhatom azt hogy a fiamnak van ükmamája ...ugye ilyet nem is hallani mostansag,és jó hogy nagy a család van kire hagyni (nem azert mert leszeretnénk paszolni)

3,5éves és egy 24 hetes pocaklakó anyukája....és szerencsere meg vannak a jó körül mények hozzá hogy ez adott legyen...sok boldogságot,és mielőbbi babavárást kívánok

2012. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Az első babát maximum 35 éves korig gondoltam.

Szerencsére 32 évesen szültem a fiam, szóval ez sikerült:)

2012. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kitartás! Én júniusban 30 leszek,és az első babával próbálkozunk december óta! Viszont ami nagyon fontos!!! Érdemes lenne elmenni egy endokrinológushoz,mert pajzsmirigy betegség miatt nehezebben,vagy egyeltalán nem lehet teherbe esni! Persze erre is vannak kivételek! Ez nem nődoki,ez csak egy vérvétel! Nem is ez a gond,hanem ha az nem jól működik,akkor nagyon nagy az esély a vetélésre is,és hogy betegen születik a baba! Én erről nem tudtam,és amikor kiderült ez a betegségem,és nem tudták helyre hozni,elmentem egy magán dokihoz,aki ezt elmondta nekem! Ő első alkalommal beállította a működését,és decemberben azt mondta jöhet a baba! Nagyon örültem neki,gondolhatod... :) De még nem jött... :(
2012. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3. vagyok, még annyi, hogy max. 6-7 évig próbálkoznék, utána "feladnám" abban az értelemben, hogy akkor szintén az örökbefogadást kezdeném intézni. Persze tudom, hogy vannak olyanok, akik ettől elzárkóznak. Ha én is így gondolkoznék, akkor azt mondom, hogy akár még az 52 éves kor is belefér.
2012. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
De amúgy én is 35 ig szeretnék szülni! Ha a leendő gyerekem is 24 éves koráig tanul,mint én,akkor 59 évesen még meg szakadhatok a melóban,hogy tudjam neki biztosítani a feltételeket! Mert nekem ez volt a legnagyobb segítség anyuéktól amíg suliba jártam,hogy nem kellett mellette dolgoznom! Ja,és ha mondjuk nem tud elköltözni,mert úgy jár,mint mi a párommal,hogy későn teláljuk meg egymást,és házfelújítunk,akkor jó lenne,ha el tudnám tartani még 30 évesen is! Mármint úgy értem,hogy persze vegyen magának ruhát,meg amit szeretne,amire szüksége van,tusfürdő stb.,de én azt látom anyutól,hogy nekem nem kell fizetnem azért,mert ott vagyok,és nem kell pénzt adnom a kajába sem! Szerintem ez a legnagyobb segítség egy gyereknek,így minden hónapban félre tudok tenni egy bizonyos összeget,amiből készül a házunk,és elindulunk majd a költözés után,és még babára is marad! Nekem tetszik ez a hozzáállásuk,és szeretném én is ezt megtenni majd az én gyerekemnek,remélem megtehetem majd! Ezért ha 35 évesen szülök,már 65 leszek,mire a gyerekem 30! És ha akkor megy férjhez? A 70 éves apja hogy kíséri az oltárhoz? Szóval 35 felett nem igazán szeretnék szülni! Pedig 3 babát terveztünk! De addig még változhatnak a nézeteim,majd 5 év múlva kiderül! :)
2012. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nekem az elkövetkezendő 5 évben nem jönne össze az 1. baba,akkor biztos tovább próbálkoznék,de tuti én is elkezdenék egy örökbefogást! :)
2012. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
35 éves korom után én sem szülnék.
2012. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!