Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty után nem jön meg, de a...

Closty után nem jön meg, de a tesztem negatív?

Figyelt kérdés

Volt valaki ilyen cipőben???

A clostytól késhet a menzesz? 4. napja késik, esetleg van, aki még tesztelt ezután pozitívat???


2012. márc. 25. 19:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagyon igazad van!!annyi volt hogy uh-val nézett meg és hogy szervi elváltozásom nincs meg ciszta se!aztán felírta a norcolutot mert nem jött meg mellé a clostyt!!és miután otthon olvastam a betegtájékoztatót h uh-val kell követni gondoltam indokolt esetbe kell azért nem mondta!!aztán elkezdetem neten olvasgatni h bizony kell uh-közben.akk megijedtem!pedig ő az egyik legjobb orvos a környéken!de holnap biztos h megmondom h vérképre meg minden vizsgálatra küldjön el mind a kettőnket ami szóba jöhet!mellékes módon félek!megkérdezhetem hogy azt az átjárhatósági vizsgálatot hogy csinálják?milyen?
2012. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

kórházban csinálják.

Ha még nem szültél fájdalmasabb,de nem vészes,ne félj!

Annyit érzel csak,hogy kicsit tágítanak aztán egy gumi cső szerűséggel átnyomnak egy speciális folyadékot a vezetékeken.Ha átjárhatóak a folyadék átmegy!

Ebből csak annyit érzel,hogy feszít illetve utána egy pici barnázás előfordulhat!

Nekem decemberben csinálták reggel 20perc alatt megvolt.

Ha a vérképed jó és a párod sperma vizsgálata is ok akkor ez még elég gyakran előforduló probléma lehet.

sokaknak ezek után egyből sikerül a a baba!

Kívánom,hogy mielőbb megtalálják az okát és te is babás legyél!

2012. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Előttem szóló!


Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt az petevezeték átjárhatóságot neked úgy csinálták, hogy már szültél? Azért érdekel, hogy ez akár szülés után is előfordulhat?

Uh-gal állapították meg, hogy el van záródva?

2012. márc. 27. 08:28
 14/21 anonim ***** válasza:
Köszi szépen 12es a választ.Aranyos vagy!!Remélem hamar kiderül h mi a helyzet!!Nagyon izgulok hogy mit fog ma mondani!
2012. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

kedves utolsó-nincs mit:) Remélem hamar sikerülni fog a babó!


Kedves kérdező!

Igen én már szültem,de ez nem kizáró tényező.Bármikor elzáródhat.pl egy 2 oldali gyulladástól stb.

Nekem saját kérésemre csinálta meg a dokim.

Kicsit nehezebben ment át a kontraszt anyag,lehet voltak kisebb összenövések,de elzáródva nem volt egyik sem!

2012. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kaptam tegnap norcolutot és clostit megint!deh most elküldött hormon vizsgálatra engem is és a páromat is!kiváncsi leszek az eredményre!

2012. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Remélem, azt, hogy minden rendben!!!


Én holnap kezdem a második clostyt. Ha az sem segít be, akkor nekem is jön a kivizsgálás. Csak valahogy nem akartam elhinni, hogy két gyerek után még lehet valami gond... De már látom, hogy az sajnos nem biztosíték, hogy van már kettő.


Nálunk most a férjem is elkezdte felturbózni magát.

Vannak férfiaknak is vitamin készítmények, amik növelik a spermaszámot. Hát, ártani nem árthat...


Van a Fer14, de iszonyat ára van. Mivel le van írva az összetevője, gramm/kapszulára bontva. Én a legfontosabbakat megvettem külön-külön. És hát itt is, máshol is sokan dicsérik a DM-es Maca Vibe kapszulát. Ezt is vettem. Hát, majd meglátjuk...

Gondoltam, megírom, hátha másnak hasznos lehet.


Én még arra lennék kíváncsi, hogy ha a Closty kitolja a ciklust, vajon a peteérés is későbbre esik???

2012. márc. 29. 10:40
 18/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Nekem is 2 gyerek után,a 3.baba nem akar jönni:(

Ez volt a 7.hónapunk!


Szedtem clostyl-t szeptemberben,novemberben és ebben a hónapban.

A vérzésemet kitolta 26 napról 30ra,de peteérésem a 13-14.nap körül volt.

Ti mióta próbálkoztok?

2012. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szia!


Mi egy éve! :-( Tavaly augusztusban terhes lettem, de sajnos nem maradt meg, a 6. héten spontán elköszönt a baba. Nem követte semmi művi befejezés. Bután hangzik, de szerencsésnek mondhatom magam.

Akkor ki kellett hagyni 4 hónapot, és azóta semmi. Egy closty kúrát kellett beszednem 2×1-et, de nem volt hatás. Illetve, volt peteérésem, mert láttam a páfrányokat, gyönyörűen. Mégsem estem teherbe.


Örülök, hogy találkoztam hasonló cipőben járó édesanyával. Mert mindenki azzal jön, hogy jó nekem, már van kettő. És nem hiszik el, hogy ugyanúgy lehet szenvedni attól, hogy nem jön a harmadik, mint attól, hogy nem jön az első. Csak az más fajta érzés, én már tudom, hogy mitől vagyok megfosztva... nagyon is pontosan.


Te hogy bírod???

2012. márc. 30. 09:13
 20/21 anonim ***** válasza:

Én ennyire nem élem meg borzasztóan,mert a gyerekeim erőt adnak!

Nagyon volt persze a pofon és nagy is minden hónapban,amikor megjön:(( 1nap alatt aztán helyrerázódom.

Egyszer csak jönni fog,mivel kivizsgálások alapján nincsen szervi bajunk.

Ezzel vigasztalom magamat és várom,mást nem tehetek!

Sikerülni fog meglátod neked is!

Augusztusban lett peteérésem (szoptatás után) azóta próbálkozunk.(2hónap esélytelen volt,mert a férjem elutazott) Így kb. 5-6sikertelen hónapon vagyunk túl.

2012. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!