Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Szerintetek mikor lehetet...

SOS! Szerintetek mikor lehetett az ovulációm ezek alapján? (Görbe lent)

Figyelt kérdés

Szerintem rosszul húzta be a ciklus.hu, ezért teszem fel a kérdést, hogy szerintetek mikor lehetett az ovulációm, ha a 13. és 14. napon volt erős ovulációs fájdalmam, 15. napon este egy extra halvány rózsaszín pecsét a wc papíron, ma pedig a 16. napomon többször volt rózsaszínes pirosas pecsétem a wc papíron! Remélhetőleg a hőm már fent fog maradni meg tovább emelkedik, legalábbis így volt mindig.

Most ilyen a görbém tehát:

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 27. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 cn-on
2012. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonló a görbém és ezeket a reakciókat kaptam rá, érdemes elolvasni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

Neked is volt ovulációd, mert fokozatosan emelkedett a hőd, ha fent is maradt megvolt az ovulációd!


Amit meg a gyakori együttlétekről írtak: tisztában vagyok vele hogy nem előnyös baba szempontjából, de a férjem mindig szexelni akar, szóval vagy sikerül így, vagy nem...mi sem szeretünk számolgatni, legalábbis én nem fogom a férjemet ezzel fárasztani meg erőszakoskodni, hogy nem lehetünk együtt, mert szünetet kell tartani!

2012. márc. 27. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

A görbéd nekem még nem egyértelmű.

A gyakori együttlétekkel kapcsolatban meg annyit, hogy amikor peteérésem volt (ultrahangon nézték), mi is együtt voltunk minden nap, mégis összejött a babánk! :)

Ez a része a párod kiskatonáitól függ! :)

Remélem nektek is sikerül! :)

19hkm

2012. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, ez biztató volt, közben találtam egy cikket is erről így igazad is van:)

[link]

Kedves kérdező, drukkolok, hogy ez babás görbe legyen és bocsi, hogy közbe írtam a kérdésedbe.

2012. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4.válaszoló, Sok boldogságot a pocak lakóhoz:)
2012. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Én is gratulálok neked és köszönöm a jókívánságodat!

Tudom hogy még nem egyértelmű, még csak most fog emelkedni a hőm jobban! :)

Ezzel eddig nem volt gondom sose, így gondolom most sem lesz, mert mindig ilyenkor emelkedik meg. Pont középidőben járok. :)

Amúgy meg igen, tényleg sokat voltunk együtt, napi többször is, ezért én a 12. ciklusnapi együttlétben reménykedem, mert azelőtt viszont volt 2 nap szünet. :) És ha nekem mondjuk 14. ciklusnapon volt ovulációm, az még akkor jó lehet.

2012. márc. 27. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!