Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli után mikor...

Méhen kívüli után mikor próbálkoztatok újra ill. mikor estél újra teherbe?

Figyelt kérdés
Kivették az egyik petevezetőmet, azóta másfél hónap telt el, a menstruációm rendes időben meg is jött, és közeledik a peteérésem, a babát pedig szeretnénk már nagyon. Hallottam már olyanról is, aki a 6 hetes kontrollra már újra babásan érkezett, és egyébként a kórházban is 3 orvos 3 félét mondott nekem a következő babaprojectet illetően, tehát elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi, nem arra, hogy a szakirodalomban mi áll és az orvosok mit mondanak. Mikor mertetek újra próbálkozni? Mennyi idő után sikerült teherbe esni? A következővel minden rendben volt?
2012. márc. 28. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nekem ajánlotta erősen a doki a 6 hónapos szünetet, mert mondta, hogyha hamarabb megfoganna a következő, akkor odabent még nincs felkészülve a szervezetem egy terhesség kihordására. ugye benti műtéti hegek, amiknek be kell gyógyulni, és a növekvő méh esetleg kárt tehet a műtött részeken. így kínlódva, de tényleg kivártuk a fél évet és utána próbálkoztunk. 4 hónap múlva fogant meg a kisfiam, aki remélem ma végre már kibújik! problémamentes a terhességem. sok sikert nektek, és türelem.
2012. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi 2-3 nappal a műtét után próbálkoztunk egyet, mert volt 2 nagy tüszőm. gondoltam baj úgy se lesz belőle, mert ugye nem a méhben volt a baba..

Májusban volt a lombikom, az lett méhen kívüli.

Utána novemberben a következő, ami sikerült, most vagyok 20 hetes ikrekkel.

2012. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2008. február elején volt a műtétem, bár nekem sikerült megmenteni a petevezetékemet. Több doki is azt mondta, hogy rögtön lehet próbálkozni, mert a műtét nem érintette a méhemet.

2 hónap múlva terhes lettem és problémamentes terhesség után született egy egészséges kisfiam.

Laparoszkópos műtétem volt. Ha neked is az volt, a helyedben minimum 6 hetet, de inkább 2-3 ciklust kivárnék és akkor kezdenék próbálkozni.

Elméletileg 6 hét alatt begyógyulnak a belső hegek még egy szülés után is.

2012. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!