Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok SAJÁT olyan görbéket...

Tudnátok SAJÁT olyan görbéket feltenni, ahol az ébredési hő viszonylag alacsony volt, és mégis baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Nekem 36.2 az ébredési hőm,de ovu után is 36.5-36.8 körül van. Bosszant,hogy esetleg ezért nem sikerül a baba.
2012. márc. 28. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Az nem baj, csak legyen meg a tartós hőemelkedés.


Mondjuk nekem se ment nagyon magasra a hőm, ráadásul ugrált is, pl:

[link]


[link]


Aztán mikor ebben a ciklusban végre megfogant a babánk, 37 felé ment rögtön a hőm:

[link]


Tehát emiatt ne aggódj!

2012. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36.2 az alaphőm, ovu után 36.6 - 36.7 körül volt mindig és a terhes hőm 36.8 volt!
2012. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,kicsit megnyugodtam.
2012. márc. 28. 08:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval, ha terhes vagy akkor sem kell 37 fölé mennie a hőnek!


Utolsó voltam

2012. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár én nem mértem baba előtt, csak már a pozitív teszt után voltam kíváncsi rá, hogy működik-e ez a hőemelkedés dolog, és nekem max. 36.8 volt. 4-6. hét között mértem.


33 hetes km

2012. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia az enyém ilyen volt [link] most pedig ilyen [link]
2012. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!