Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja és 10 napja voltam együtt a barátommal.nem védekeztünk. pot mielött együttoltunk akkor mult el.rá egy honapra ( aggyából 2 hete ) megjött a menstruációm rendesen.De ma ismét megjött viszont nem rendesen csak kis vér meg kis barnás váladék mekkora az esélye hogy terhes vagyok ?
2012. márc. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Oriasi..ez van!!
2012. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
lehetsz.
2012. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Van rá esély de nem sok. A menstruáció után 1-2 nappal még nem történik újabb peteérés. De természetesen vannak kivételek. Én helyedbe elmennék dokihoz.
2012. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
CSináltam terheséégi tesztet negatív lett.Az orvosommat hívtam de sajnos külföldön van máshoz meg nemszívesen megyek pár nap múva érkezik vissza addig érdeklödtem.Mitől lehet még ez a kis folyásfertőzés vagy mitől?
2012. márc. 28. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát hivatalosan nem sok az esélye, de igen, vannak kivételek, plusz én ismerek is ilyet, és ő is úgy mesélte hogy úgy jött meg mint neked:S:S Vegyél egy tesztet aztán írj az eredményről!
2012. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdésbe rosszul írtam tegnap jelentkezett reggel de ma most már elmúlt teljesen semmi egy folt se dél óta.
2012. márc. 28. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉRdekes eset. Én nem zárnám ki a terhességet. Az orvos tud majd biztosat mondani, itt csak tippeket láthatsz majd. Nincsenek kézzel fogható eredményeid, innentől kezdve nehéz tanácsot adni. Nem sok az esélye, de meglehet. Legközelebb gondolkodni kell ELŐRE, nem utólag!
2012. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy hónappal ez elött nem lett volna baj egy baba,de sajnos különmentünk a párommal..úgyhogy most már más a felállás
2012. márc. 28. 15:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!