Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beteg vagyok? 6 hónapja...

Mezeine kérdése:

Beteg vagyok? 6 hónapja szültem. Már nem szoptatok kb.4 hónapos kora óta. A menzeszem rendben megvolt az elmúlt 2 hónapban.20 és 22 között volt meg. Ebben a hónapban teljesen kimaradt a menzeszem. Az összes terhességi tünetem megvan.

Figyelt kérdés
Mint: mellfájdalom, méhszurkálás és a jobb oldali petevezetőm is fáj, mindjárt megjön érzés, szédülés, alacsony vérnyomás, a reggeli hőm 22 óta folyamatosan 37.2. , székrekedés, hő ingadozás. Csináltam tesztet de az eredmény alapján nem mondhatni, hogy gyermeket várok. Bár a tegnapi kétes teszt eredmény volt. Orvoshoz majd csak a jövő héten tudok elmenni. Létezik, hogy terhes vagyok, de a tesztek negatívak? A lányomnál is halovány volt a csíkocska annak idején.
2012. márc. 29. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3 tesztet csináltam, kettő negatív lett, egy pedig értékelhetetlen. Tegnap voltam orvosnál 98 hetes terhes vagyok. Szóval velem negatív tesz csak átverés volt.
2012. márc. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
98 hetes? :D wooow. Amúgy én is hallottam már, hogy a teszt becsapós.
2012. márc. 29. 07:33
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak a 3. teszt mutatta ki a terhességem., első kettő negativ volt.
2012. márc. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na de mikor csináltátok a tesztet?
2012. márc. 29. 07:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet neked is úgy van mint nekem.Nekem még 9 hónappal szülés után is ilyen volt.Teszt negatív és 3 hetet is késett.Már az orvos is mondta vizsgálat előtt,hogy tuti terhes vagyok.Az asszisztens kérdezte,hogy hány hetes?És mondta az orvos,hogy tényleg nem terhes.És kiderült hormonzavar volt,mert sok idő míg a szervezet újra helyreáll.Lehet nálad is ez van!E.
2012. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem 98, hanem 9...
2012. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet az is.
2012. márc. 29. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!