Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most meg fog jönni vagy...

Most meg fog jönni vagy kisbaba lesz?

Figyelt kérdés

Kb egy hete késik a menstruációm!A facelle tesztem negatív lett pár nappal ezelőtt!

Viszont az elmúlt 2 napban két oldalt erősen szurkált,most meg már középen a méhemnél lent,mondhatni görcsölgetek!Nem vészes de érzem!

Akkor most meg fog jönni, vagy ez lehet még terhesség?

A mellem duzzadt,de nem fáj!Krémesszerű folyásom van,más tünetem nincs!Néha megszédülök,vagy egy pár percre émelygek de semmi több!Pár napja hőhullámaim voltak,de mostanra elmúltak!Lehetett ez beágyazódástól?


2012. márc. 29. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet baba van a dologban,csak korán teszteltél. Nekem a kisfiamnál 3 nap késés után az esti vizeletből derült ki,hogy baba van a dologban,de akkor is vagy 5 perc után láttuk a második csíkot és nagyon halványan. Csinálj egy másik tesztet. Írd meg az eredményt. Sok sikert. Szia!
2012. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a választ!

De szerinted ez az enyhe görcs nem mensit jelez?

Kb a késés után 2-3 nappal teszteltem kb,reggeli elsőből,szóval gondoltam az már biztosat mutat!

Tényleg nem tudom eldönteni mi van!Várok még pár napot aztán ha tényleg nem jön meg tesztelek még egyszer!:)

Megírom majd!:)

2012. márc. 29. 08:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja,és csont negatív lett!Rájártam egy párszor megnézni,hátha,de tényleg semmi!:(
2012. márc. 29. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a nem várt után 8napra lett pozitív, addig negát jelzett...szorítok:))))


egy 9hós kisfiú anyukája:)

2012. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Óóóó,bárcsak én is így járnék,de olyan érzésem van hogy meg fog jönni!:(

Bár hol azt érzem hogy megjön,hol azt hogy nem!:)

Gratulálok!

És köszönöm a válaszodat!:)

2012. márc. 29. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még van esély.
2012. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem is volt mensi görcsöm,és nem is enyhe. Úgy mentem ki hajnalba a wc-re,hogy rázott a hideg,annyira fájt a hasam a nemvárt után egy nappal,és a fürdőbe vezetett az első utam,hogy viszek tampont,mert tuti megjött. És semmi nem volt. Csak két napra rá egy pozitív teszt. Megérzi a tested,hogy mikor kellene megjönni! Szorítok,és majd írd meg. De amúgy nekem a múlt hónapba volt úgy,hogy általában 25-26 napra szokott megjönni. És amikor a 28. napon se jött meg,csináltam egy tesztet reggel,ami negatív lett. Estére meg is jött,csak most 28 napra.
2012. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!