Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés minden esetben a...

A peteérés minden esetben a menstruáció előtt kb 14 nappal van?

Figyelt kérdés
Tehát ha én lefeküdtem a barátommal 1 hete,de a peteérésem elvileg április 1. körül lesz, akkor is csak peteéréskor/után tapasztalhatnám a tüneteket?
2012. márc. 29. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél eltérő hosszú a luteális fázis.

Nekem pl. 16 napos.

2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja amúgy meg ha nincs peteérésed nem is lehetsz terhes.

Reméljük nem jött össze tekintve, hogy mennyire gyerek vagy.

2012. márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj....

Ha nincs peteérésed,vagyis majd csak lesz,akkor miért esnél teherbe?Tehát miért is éreznél bármiféle tünetet?

Peteéréskor lehetsz csak terhes és utáni is majd csak jóval érezhetsz tüneteket is!

2012. márc. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értelek... Ha a peteérésed csak április 1-e körül várható, akkor mégis milyen tüneteket kellene érezned előtte? Teherbeesni a peteérés napján tudsz, józan paraszti ésszel is belegondolva. Mivel ahhoz, hogy létrejöjjön terhesség, nem csak hímivarsejt kell, hanem egy érett petesejt is. Namármost így nem is lehetséges peteérés előtt a terhesség.
2012. márc. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!