Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 évesen nem esek teherbe....

19 évesen nem esek teherbe. Mi lehet az oka? Fontos.

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, a párommal jó ideje együtt vagyunk, szeretjük egymást. Körülbelül egy éve vagyunk a babaprojekten és még sem jön össze. Már teljesen elkeseredtem. Körülbelül másfél havonta jön meg a nem várt. Nincs rendes ciklusom sem. Tudtok olyan módszereket, amivel növelhetném az esélyeimet? Nektek hogyan sikerült? Hogyan tudtátok meg, hogy összejött a baba? Volt valami előjeletek? Aki tud, az kérem segítsen.
2012. márc. 30. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szeretnél/szeretnétek gyereket, és egyenlőre nem sikerül, irány a nőgyógyász, hogy tudd, minden rendben van-e. Ha igen, utána jöhet a párod. Addig szerintem nem kell a praktikákon gondolkodnod. Sikeres próbálkozást (ártani nem árt :o) )
2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak pontosan a ciklusaid? Hőgörbét vezetsz-e?
2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvosi kivizsgálásra, kérj teljes hormon képet (női és pajzsmirigy hormont) és cukorterhelést, inzulinnal együtt! Valami nem stimmel! Túl fiatal vagy az ilyen problémákhoz! Nyomozz, mert az, hogy megfogan a pici, nem biztosítja, hogy meg is marad. Először vizsgáltasd meg magad, és utána tervezz, hogy ne csalódjatok nagyokat!
2012. márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. A testhőmet az elmúlt egy hónapban mértem és 36,8 és 37,1 között volt mindig. Február elején volt meg utoljára. Többnyire másfél havonta van mensim. Utoljára is ez volt elmentem már nőgyógyászhoz, miután két tesztem is negatív lett. Erre mondta, hogy nincs semmi bajom várjak, majd meg fog jönni. Így is lett, de szerintem ez akkor sem normális. :S
2012. márc. 30. 18:39
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Menj el mindenképp nőgyógyászhoz,főleg azért,ha ennyire nem rendszereres a menstruációd.Sok sikert a próbálkozáshoz!

nekem úgy sikerült,hogy kb 3 szor nem védekeztünk,rá 4 hétre a nőgyógyásznál kiderült,hogy terhes vagyok,11 tesztet csináltam abból az utolsó 3on volt nagyon halvány 2. csík.2-3 hetes terhes lehettem mikor hánytam,hasmenésem volt,szédelegtem,belázasodtam,és késett a menstruációm is.

2012. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

ja és ekkor 20 éves voltam

22L

2012. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A "minden rendben" válasz a dokidtól nem semmi. Ez nincs rendben. Válts orvost! (Nekem a negyedik találta meg a problémát, a többi szerint nem voltam beteg - PCOS).
2012. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én is az endokrinológust javaslom, teljes hormonképpel. ennyi idősen nekem is kb másfél havonta jött meg, sőt, volt, hogy kimaradt hónapokra, utána pedig nagyon véreztem. utólag kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, most kezdtem el szedni rá a gyógyszert (nekünk sem sikerült még a baba, de a doki nagyon biztat).
2012. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a segítséget :) Nagyon kedves tőletek, hiszen nem is ismertek :) Mindenképp megfogadom a tanácsokat! Elmegyek egy magánorvoshoz, aki tényleg rendesen kivizsgál, nem csak legyint mindenre. Hiszen ez bármi pénzt megér :) A párom szerint túlságosan idegeskedem ezen :S Tudom, hogy ez igaz és nem helyes, de hiszen mégsem csak ő imádkozik, hogy meglássa a másik csíkot, hanem én. De hát ezt igazán csak a nők tudják...
2012. márc. 30. 18:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Kicsit irigykedve olvastam a kérdésedet, mivel 21 éves múltam és nekem is egyre többet jár egy kisbabán az eszem, de egyelőre nem tudok tervezni, mert nem állunk "úgy". 7 éve vagyunk együtt párommal, de még nem tudnánk megállni a saját lábunkon. A barátnőmnek ugyanez volt a problémája. Mindegyik orvos azt mondta neki, hogy nem kell megijednie, még évei vannak gyereket vállalni, pedig ő 25 éves volt akkor. Végül elment egy magánorvoshoz, lerakta az asztalra az 5000 forintot és felírt neki a doki egy havi fogamzásgátló tablettát. Rá két hónapra sorozatban "gyártotta" a pozitív teszteket és egészséges, gyönyörű fia született! Szorítok nektek és mielőbbi boldog babavárást kívánok!
2012. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!