Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bekemenyedett az alhasam, ez...

Bekemenyedett az alhasam, ez mitol lehet? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nekem is volt kemény sokszor de nem vagyok terhes és még nem is voltam.Most 5 hete késik és most is kemény de talán most jobban de ez azért is lehet mert már 5 hete késik.De nem feltétlen babát jelent.
2009. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fardekonyabb vagyok es hisztisebb mint szoktam...nem tudom h mi lehet, ilyen meg nem volt..
2009. jún. 15. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Bekeményedhet a menses elött is.Az hogy hisztis vagy az is indokolt,vagy nagyon szeretnél babát és félsz hogy esetleg nem sikerült,vagy nem akarsz és attol félsz hogy igen.Én is ilyenkor nyügösebb vagyok mert szokszor láttam- tesztet,és én mást szeretnék.
2009. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!