Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik a menstruációm,...

Mancsi88 kérdése:

3 hete késik a menstruációm, negatív teszt, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! az utolsó menstruációm február 3.-án volt, és általában 37. napos a ciklusom. Már 3 hete meg kellett volna jönnie de nem jött. 2 napja csináltam egy tesztet és negatív lett. Tüneteim: nehéznek érzem a hasamat,jobb oldalt néha szurkál, fáj a derekam és a mellbimbóm, de nem émelygek, nincs szagundorom sem. Szerintetek lehetek terhes? Jövő héten mindenképp felkeresek egy orvost. Köszi a véleményeket.
2012. márc. 31. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz!Bár furcsa,hogy a teszt negatív lett.De a tüneteid és a 3 hét késés is jót jelent.Én a helyedben hétfőn egy más típusú 10-es érzékenységű teszttel tesztelnék,aznapi első vizeletből,ha ez is negatív keress fel dokit!Drukkolok!

31 hetes kismami

2012. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet baba,de ha modod van csinálj egy 10 érzékenységu tesztet:)
2012. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
majd írd meg:)
2012. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de ciszta is okozhat mensi késést. Tegyél még1 próbát és tesztelj pár nap múlva újra! Ha negatív lesz, akkor szerintem menj dokihoz!
2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, egyéb gond lehet.
2012. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes, hacsak nem extra késői peteérésed volt. Különben már a tesztnek pozitívnak kellene lennie. Lehet ciszta, hormonprobléma, stb. menj el orvoshoz.
2012. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ezen estem át én is múlt hónapban, csak a progipotlò hozta meg a menszim...
2012. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!