Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő és milyen tünetek...

Mennyi idő és milyen tünetek után érdemes orvoshoz fordulni? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A mensim megzavarodott,de nem tudom hogy mennyire baj ez:

Tavaly év vége felé ennyi napra jött meg: 27,40,39,34, és azóta várom a következő!

Szerintetek ez már bajt jelent?

Semmi érdekes nincs a mensimben,minden normális!A görcsök és a mennyiség,állag is ugyan olyan!

Most kezdtünk bele a babaprojektbe,most is késik de nem vagyok terhes!

El kéne mennem orvoshoz,vagy bárjak még egy kicsit?

Azért kérdezem mert itt rengeteget olvastam hogy van akinek hónapokig nincs meg,szóval én még szerencsésnek is érezhetem magam!

Van okom aggódni?


2012. ápr. 2. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani!

Nekem sosem volt teljesen szabályos a ciklusom, 29-34. napig jött meg. Elsőre terhes lettem.

Igaz, egyszer,amikor rákszűrésen voltam, mondtam a dokinak,hogy csináljunk már egy uh-ot is, hogy lehet-e látni a pé-m.

Látta az összesett tüszőt, tehát volt.

Szerintem még várj, nem mindenkinek jön össze az első pár hónapban!

2012. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam dokira mert ez előtt szinte óramű pontos volt és valami miatt csak megváltozott ez!

Vagy ez nem olyan nagy probléma még?

2012. ápr. 2. 08:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, doki sosem árt, de okozhatja megváltozott életmód is (hízás, fogyókúra, stressz, valamilyen vitamin vagy nyomelem hiánya). Próbáld ki a cickafark fű teát, nekem az rendbe hozta olyan 3 hó alatt.
2012. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Letettem a cigit és híztam 15 kilót!De még így se vagyok dagi,de van azért súlyfeleslegem!

Akkor ezért lehet?Kb a cigi abbahagyása után fél évvel kezdődött ez a rendszertelenség!

Csak emiatt aggódom,meg persze amiatt hogy nem fog ettől összejönni a baba!

De úgy magában akkor ezzel így egyenlőre nincs baj?

2012. ápr. 2. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs mire várnod. Én 9 hónapot vártam, 31-38 napos ciklusokkal, hátha rendbejön, meg hátha sikerül a baba de sajnos nem. Elmentem dokihoz aki rögtön kiderítette, hogy nem érnek megfelelően a petéim és a méhnyálkahártyám is nagyon vékony. Most vérvétel aztán kiderül, hogy mi is a baj. Ne úgy menj oda hogy nem tudsz teherbe esni, hanem hogy rendszertelen a menzeszed és hogy nem-e baj ez így.

2012. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze,azzal akarok menni hogy rendszertelen!A baba ráér hisz még csak most kezdtük!Inkább az bosszant hogy rendszertelen lett!

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2012. ápr. 2. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha más tüneted nincs, akkor igencsak gyanús, hogy ettől a változástól változott a menzeszed is. De látatlanba itt mi is csak segítő szándékú találgatásba kezdhetünk, ki-ki saját tapasztalata alapján - ami persze nem biztos, hogy fedi a te problémád.

Azt tudom elmesélni, hogy enyém világ életemben ugrált 30-40 nap között, és mindig nagyon görcsöltem, de szervi bajom sose volt, pedig kivizsgáltak sokszor. A természetgyógyász által ajánlott napi 1 bögre cickafarkfű tea mindkettőn sokat segített, aztán a baba is összejött a 2. próbálkozós hónapban (peteérést sosem tudtam, így a 2 naponta elvet követtük).

2012. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!