Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőről mi a véleményetek?...

Méhpempőről mi a véleményetek? Csak jótékony hatása van vagy tényleg megkavarhatja a hormonokat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
FLP-s méhpempőt szedek. Nekem eddig nem kavart meg semmit. Csak jó dolgokat hallottam róla, és nekem is jók a tapasztalataim. Ez teljesen természetes. A terhesség alatt is lehet szedni a hangulat-ingadozásokra is. A legjobb természetes táplálék neked és a magzatnak. Szoptatáskor nagyszerű tejtermelődés serkentő. A többi terméket nem ismerem. Ettől viszont tuti, hogy nem lesz bajod.
2009. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is FLP méhpempőt szedtem évekkel ezelőtt, de nem érteztem hatását és néhány hónap után az inszeminációkor abba is hagytam.

Az én dokim a Kaáliban anno nem ellenezte, de szerintem kérd ki a dokid véleményét, ha beavatkozás előtt szedni akarod. Sok sikert!:))

2009. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hol szerezted be??
2009. jún. 16. 12:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még csak 5 hete szedem,idáig semmi rosszat nem tapasztaltam!Viszont jótékony hatása rendkívüli!

Nekem missedem volt,ezt tanácsolták,hogy szedjem!Még az idegrendszert is karban tartja!

Royal Jelly (usa)fajtát szedem!

Viszont ha megkavarja a hormonokat az engem is érdekellne mert én még nem hallottam ilyet róla!

2009. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kavart meg semmit, mivel teljesen termszetesen anyag. Én 1 hónapja szedem, és én is csak jót tudok mondani róla. Bioboltban is lehet kapni! Én ott vettem
2009. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bioboltban 1200ft
2009. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Itt keresgettem a méhpempőről és régebben feltett kérdésekre többen is azt írták, hogy összekavarta a hormonukat. Csak ezért kérdeztem.

2009. jún. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!