Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegittől késhet a...

Clostylbegittől késhet a menstruáció? Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban szedtem, 3. naptól 5 napon át 2x1-et. A peteérést biztos hogy kitolta, kb.18-19. napon volt, az ovuteszt szerint. Már vasárnap meg kellett volna jönnie, de eddig még semmi jele. (Ma vagyok a 31. napon, amúgy kb.29-29 naposak a ciklusaim.)Ez a hónap kicsit stresszesebb volt, lehet emiatt is késik. Előtte már 4-5 nappal barnázni szoktam, most még ez sincs. Már nagyon szeretnék egy babát a pocakomban, de a sok csalódástól nem merek tesztelni.

Járt már valaki így?


2012. ápr. 3. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 77 napra jott meg. Elotte sem volt valami pontos , de azert 40 napnal tobb nem maradt ki. Januarban szedtem be 1 doboz clostyt es marcius vegen jott meg legkozelebb.... Azt nem tudo

, hogy miatta-e, minden esetre en nem szedem be a masodik dobozt.

2012. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam a szokásos 26-27 helyett 32 lett, de egy idő után visszaállt.
2012. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
77 nap az rengeteg! Azért remélem hamarosan megjön! Igazából csak azért várom hogy megjöjjön, mert a következő ciklusban megyek inszeninációra.
2012. ápr. 3. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kitolta kb. 4-5 nappal. Pedig már reménykedtem.
2012. ápr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen általában kitolja!
2012. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem változtatott semmit a ciklusomon, ugyanúgy 28 nap volt, mint előtte, és utána is. Ha késik, tesztelj, elvégre az a cél, hogy nagyon kitolja a ciklusodat, mondjuk úgy 9 hónapra. :-) Mindenesetre a dolog már eldőlt, és csak magadat idegesíted, ha nem tesztelsz.

2012. ápr. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap már elkezdtem barnázni, és mára erősödött :( Ez a hónap már elúszott:(((((
2012. ápr. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!