Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger, hányás, szédülés...

Hányinger, hányás, szédülés meddig tart?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok és máj egy hete erősen émelygek szinteok egész nap. Nem bírok ételre nézni sem, még azt a keveset is kihányok amit néha-néha megbírok enni. Ma pedig annyira elkezdtem szédülni, hogy nem bírok kiszállni az ágyból, forog velem az egész világ.
2009. jún. 17. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ez az állapot a 16. hétig tartott. Sokaknak a 12. héten lesz vége.

Van, akinek végig megmarad.

Drukkolok, hogy te a szerencsések közé tartozz :)

Minden jót

2009. jún. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 19. héten jött meg az étvágyam és a 16. héten múlt el a hányás és a hányinger - egyik napról a másikra :-)

Kitartást!!!

38+5 hetes km

2009. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az első terhességemnél 18. hétig tartott, ekkor éreztem meg, hogy megmozdult, és onnan, mintha elvágták volna.

most 12 hetes vagyok, és tart még, de nem olyan vészes szerencsére.

kitartás!

2009. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegenykem,tudom mit erzel.

Bar en nem hanytam,de a hanyinger az emelyges az etvagytalansag eltartott a 14.hetig.

Alig birtam enni,nagyon szedultem,sokszor az agyba nyammogtam el a kis piritos kenyeremet.

Mindenkepp keruld az olyan eteleket amitol rosszabbul vagy es igyal sok folyadekot h nehogy kiszaradjal.

En a piritost a kekszeket es a gymolcsoket tudtam csak megenni.Allitolag segit a gyomber is meg a gyomberes keksz meg az asvanyviz.

Amikor mar nagyon rosszul voltam akkor par korty jeghideg cola is segitett.

Allitolag a Magne B6 is segit,nem tudom mert itt kulfoldon nincs de olvastam h valakit rendbe hozott.

Mindenkepp szedjel terhes vitamint is.

Remelem tudtam segiteni,kitartas mar csak par het es elmulik.

Szep babavarast!

39+4 hetes kismami

2009. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatásokat! Ma voltam az orvosnál és felírt egy gyógyszert, ami enyhiti a szédülést. Elég jól bevállt.

Minden kismamának jó babavárást kívánok!!!

2009. jún. 18. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!