Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudok nem gondolni hogy...

Hogy tudok nem gondolni hogy terhes vagyok, ha babát szeretnénk? most álltunk neki a babának. eljött az ideje:-)

Figyelt kérdés
mindig a babára gondolok de ez azt mondták görcsölés és nem jön össze.hogy tudok nem görcsölni?nagyon szeretném a picit.27én volt meg most 37,3 volt a hőm.de semmi jel.lehet baba?
2008. ápr. 16. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 1 honapja probálkozunk a babyvel majd most tesztelek mert ugyan megjött de nagyon gyenge volt és fel vagyok puffadva is:D! Ezzel én is igy vagyok hogy nemtudok másra gondolni csak a babára és nem igazán tudom elterelni a figyelmemet:((!
2008. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,mi is most próbálkozunk.Én is mindig ezen agyalok.Én még ráadásul félek is.Attól is,hogy összejön és attól is,hogy nem.Úgyhogy nem vagy egyedül!
2008. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vagy egyedül! Mi is babát szeretnénk, és tényleg nem lehet olyan, hogy nem gondolsz rá! Bár azért ha lefoglalod magad, néha-néha nem az jár a fejedben (pár percig :)) Csak azt tartom picit bosszantónak, hogy aki nem akar annak "egyből" összejön, aki meg nagyon vágyik rá, és nagyon jó helye is lenne, meg minden ők meg, vagyis mi meg várunk rá hónapokat, sőt olvastam olyat aki évekig várt rá! Szóval a természet nem egyszerű, de próbáljuk meg "kivárni a sorunkat"!! Szorítok Minden "sorstársamnak"!
2008. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látod ezt én sem értem hogy akinek összejön az elveteti aki meg szeretne mint pl: mi is, nekünk meg nehezen jön össze!

De kitartás mindenkinek:DD!

2008. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen.ez a nemmindegy.van aki csak egy hülye pasi miatt akar gyereket ami egyszerre összejön.nekünk akiknek van háttér szerelem az meg reménykedik.ezért azt kivánom hogy mihamarabb jöjjön össze pici !!!szorítok mindenkinek!!!puszi
2008. ápr. 17. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!