Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos ciklusaim vannak....

25 napos ciklusaim vannak. Előtte 3 napig kevés barnázgatás, majd 1-2 napig tartó minimális vérzés (1 mini tampon 1 napra), émelygés, haspuffadás és gyenge petefészek fájdalom utalhat babára?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Természetesen utalhat babára, de szerintem ezt te is tudod és biztosan már rég végigolvastad az összes ilyen témát, csak szerintem megerősítésre vársz, hogy valaki azt mondja neked, hogy terhes vagy.


Nem tudom, hogy azért részletezed e a mensidet, mert esetleg attól tartol, hogy ez gond lehet e. Szerintem ez még nem jelent semmi rosszat, hogy rövidek a ciklusaid és kevés jön, mert vannak olyanok pl. akik évente alig mensiznek vagy kétszer, mégis teherbe tudtak esni. Előfordul ilyesmi is.


Remélem sikerül a baba! Minden jót!

2009. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!