Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan itt akinek most...

Van olyan itt akinek most volt peteérése és dolgozott a babán a hétvégén:-)? Ki érzett olyat mikor terhes lett hogy feszül a hasa alja?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én holnap tudom meg,hogy megvolt-e az ovulációm. 29aponta nézi a dokim,mivel előzö hónapban spontán elment a baba. Remélem megvolt :) mert tettünk érte! Vasárnap volt 19mm a tüsző. Holnap kiderül,ha gondolod megírom.

Üdv

2012. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*2naponta
2012. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, mi lesz írd meg! Nekem még sosem néztek ilyet, rég próbálkoztok azért nézik?
2012. ápr. 9. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem valószínűleg pénteken volt ovum, hő és hüvelyváladék szerint, ma meg szurkál a hasam... nem tudom mire vélni, mert sajnos a hétvégét ki kellett hagynunk, csak előtte voltunk együtt. Azért reménykedem :D
2012. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,első vagyok. A dokim szerint megvolt a tüsző repedés tegnap vagy ma hajnalban. Tegnap előtt voltun együtt,tegnap nem,és még ma. Remélem sikerül)))
2012. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia!

Nekem szombat, vasárnap volt tojásfehérjés nyákom, akkor még nega ovuteszt, és hétfő reggel annyira pozi, hogy már majdnem fekete volt a tesztcsík, és egész délután este is pozi. Kedd reggel megint nega, ugyhogy ha megvolt a tüszőrepedés(amit nagyon remélek), akkor aznap lehetett.

Együtt voltunk a tojásfehérjés nyák alatt, meg utána is, szóval ilyen másfél naponta, hogy egyik nap reggel, majd másik nap este. :) Így esett jól :) Remélem ez nem lesz baj. De még két hét mire kiderül csajok ! :(

2012. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!