Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonprobléma vagy esetleg...

Eszter888 kérdése:

Hormonprobléma vagy esetleg valami más?

Figyelt kérdés
Március 5.-e helyett 9.-én jött meg,teljesen más állaga volt a színe is barnás-rózsaszínesés egyáltalán nem görcsöltem,sokkal kevesebb és gyengébb,5 nap helyett csak 3 napig tartott.Most a következő menzeszemnél is ugyan ez volt csak nem késett hanem pontosan jött meg.

2012. ápr. 10. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hormon probléma.
2012. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És terhesség nem lehet a dologban??Mert olvastam olyat is hogy terhesség alatt jelentkezhet menstruáció szerű vérzés csak lényegében más és rövidebb ideig tart.
2012. ápr. 10. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló van 3 napig véreztem gyengébben a szokásosnál és már 2 napja barnázgatok,de nekem szúrkáló görcsökkel megjött és a melleim is nőttek
2012. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én jövőhéten megyek vérvételre hogy nem-e a hormonjaimmal vannak gondok utolsó voltam
2012. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 3 hétig fájtak a melleim,hétről hétre jobban aztán elmúlt.Tesztelek egyet hátha baba van a dologban,amk persze nagyon örülnék :) de nem bízom el magam.Én is el akarok menni a nőgyógyászhoz a héten,ha eltudok xD Írd meg hogy mi történt
2012. ápr. 10. 13:32
 6/7 anonim ***** válasza:
én endokrinológust javaslok
2012. ápr. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13:17-es vagyok még ma is barnázok,nekem is ugyanígy fájtak a melleim mint neked
2012. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!