Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most ez hogy van? Mi tortenik?...

Most ez hogy van? Mi tortenik? (tudom, hogy sokadik kerdes, de hatha tudtokk segiiteni)

Figyelt kérdés
Szombat vasarnap volt tojasfeherjes nyakom, akkor meg teljesen negativ volt az ovuteszt,vasarnap mar a reggeli elso pisibol is olyan pozi lett,higy ennel jobban mar nem is lehetett volna,es este is. Masnap (kedden) mar negativ lett. Ma ugye szerda van,ma puhabb a mehszajam,es lett a bugyimon 2-3 csepp barnas pirosas ver. Nekem meg sosem volt ilyen. Viszont tegnap reggeltol iszom a palastfuvet. Lehet,hogy meg csak most volt tuszorepedesem? Egesz nap fajdogalt a hasam. Mit gondoltok? (ne haragudjatok,hogy nem ekezettel irtam,csak nincs a billentyuzeten)

2012. ápr. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ez ovulácio-mindent bele
2012. ápr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most van ovulációd. De az ovutesztet délután csináld, ne reggeli első pisiből.
2012. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma még nem késő együtt lenni, ha délután volt a pár csepp vér?

reggel is csináltam ovutesztet, meg délután-este is. Este is nagyon pozi volt, másnap meg már este nega.

2012. ápr. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!