Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteéréskörül vagyunk...

Ha peteéréskörül vagyunk együtt, de megszakitásal védekezünk mennyi esély van a babára?

Figyelt kérdés
Nem lenne baj ha becsuszna!
2012. ápr. 12. 05:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A pontos definíciója talán így hangzana:

Valakinek nagyon sok,valakinek semmi!

Én pl minden kapcsolatomban megszakítással védekeztem és sosem lettem terhes!Valakinek meg elég ha ránéznek és kész!

Ezt így nem lehet meghatározni!Nagyon sok minden befolyásolja az esetleges terhességet!


Viszont azt írod hogy nem lenne baj ha becsúszna!

Akkor miért szakítanátok meg?

Vagy akard,vagy ne!

2012. ápr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokmindentől függ, nem lehet megmondani, de esélye az van.
2012. ápr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó esély van rá. Ez nem védekezési forma. Max. mázli.


Kikívánkozó off (nem csak neked, azoknak is, akik hasonlóan gondolkodnak, hogy "nem gond, ha becsúszik):

A tudatos gyermekvállalásban az lenne a szép, hogy előre vitamint szedsz, hogy megakadályozz fejlődési rendellenességeket, egészségesen éltek, rendszeresen szeretkeztek és EGYÜTT szeretetben várjátok a picit. A "becsúszós" helyzetekből fizikai és lelki problémák alakulhatnak ki. Ha már idáig eljutottatok, miért nem ültök le megbeszélni, és csináljátok rendesen, felelősségteljes szülőként?

2012. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam megbeszélni,de hiába.Az első gyermekünknél terveztük.Most viszont az rá a válasz,hogy nem fér bele a kertbe.Pedig tudnánk még min sporolni.
2012. ápr. 12. 13:38
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs a "keretbe."
2012. ápr. 12. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


OFF leszek, de nálunk is pont ugyanez a helyzet.:( Pedig tudom, ha már megfoganna a baba, párom sem hezitálna egy percet sem, nagyon szeretné, és meg tudnánk oldani minden anyagi problémát. De ő is inkább azt mondja: nagyon kockázatos, meg hogy milyen világot élünk, nem lesz jobb a gazdasági helyzet, mi van, ha vmelyikünkkel történik vm, stb... Sztem így nem lehet hozzáállni...! Van már egy gyermekünk, akkor már így is folyamatosan aggódhatnánk, nem?


Na mindegy. Én is abban reménykedek, hátha "becsúszik"...

Nálatok van valami változás e téren?

2012. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nincs még.Megszakítással védekezünk,de reménykedek, hogy egyszer csak beengedi mint az elsőnél.(vagy becsúszik)
2012. máj. 3. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!