Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu környékén meddig érzitek...

Ovu környékén meddig érzitek az enyhe mensi szerű görcsöt? Előtte is, meg utána is? Vagy csak aznap? Más is társul nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt derékfájás,fejfájás,stb. Csak azért,mert a hőmet nem tudom mérni,ugyanis beteg vagyok,lázas. Mire figyeljek ilyenkor? A betegség esetleg hátráltathat a teherbeesésbe? Antibiotikumot is szedek...
2012. ápr. 16. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem már 2-3 nappal előtte fáj és utána is még kb. ugyan ennyit. A tojásos folyásról tudom, hogy aznap van (mikor a legbővebb ez a folyás). A betegség önmagában nem okoz gondot, inkább csak a láz. Ha magasabb a testhő és a tested védekezik az "idegen" behatolóktól, akkor nem biztos, hogy megtapad a petesejt.
2012. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ennek nem örülök,mert most is 38.4 a lázam. Most indulok az ügyeletre. Köszönöm a választ.
2012. ápr. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!