Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mikor tesztelh...

Megyo88 kérdése:

Lehetek terhes? Mikor tesztelhetek a leghamarabb?

Figyelt kérdés
Április 6-án és 9-én voltunk együtt a párommal! Nem tudom mikor van peteérésem, mert nem rendszeres a ciklusom! Az elmúlt hétvégével vagy most legkésőbb a hét elejével kellett volna megjönnie, viszont vasárnap óta időközönként barnázok, de menstruációnak semmi jele!
2012. ápr. 17. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hét végén tesztelhetsz!

Azért várj még pár napot mert nem tudod a peteérésed időpontját és mivel nem rendszeres a ciklusod lehet hogy később volt és emiatt a teszt még nem mutatna semmit!

Bár ne legyen igazam de szerintem nem vagy terhes!2 alkalom a nagy átlagnál(!!!!) nagyon nagyon kevés a babához!

Azért drukkolok hogy legyen baba!Majd írd meg ha teszteltél hogy mi az eredmény!

2012. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akár ma is tesztelhetsz, ha a barnázás baba miatt van, akkor pozitív lesz. 1 alkalom is elég a terhességhez, drukkolok, hogy jól alakuljon a dolog, bár nem derül ki, hogy akarjátok-e vagy sem.
2012. ápr. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, szeretnénk a babát, úgyhogy bízom benne, hogy sikerült! Jelzek majd, hogy mi lett a teszt eredménye!
2012. ápr. 17. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Még várj pár napot, és ha nem jelentkezik rendes menstruáció, akkor érdemes tesztelned. Mondjuk úgy hétvége felé. Most még korainak tartom, mert ha mondjuk a 6-ával számolok, még akkor is csak 11 nap telt el. Így végül is a barnázásod pont beillene beágyazódási "vérzésnek". Szóval lehet, hogy sikerült, de még várj kicsit a teszteléssel. És majd írd meg, hogy alakult!
2012. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akár már holnap reggel meg is csinálhatod a tesztet. A teszt már a tizedik napon kimutatja hogy terhes vagy vagy nem.
2012. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj vele, főleg, ha rendszertelen a ciklusod. ha túl korán csinálod, akkor még nem elég magas a Hcg szint ahhoz, hogy a teszt kimutassa. Én tavaly január 27-én este teherbe és február 10-én kellett volna megjönnie. 14-én teszteltem, de olyan lett, mintha elmaszatolódott volna, ezért 3 napot vártam és utána teszteltem. Akkor már egyértelműen pozitív lett. Szóval ne kapkodd el, várj még vele. tesztelni bármikor tesztelhetsz, de nem biztos, hogy pontos eredményt kapsz, ha elsieted. Drukkolok a két csíknak!
2012. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos a múltkor tesztem negatív lett, és rá pár napra meg is jött! Most viszont újra várom a pozitív eredményt! Olyan nehéz kivárni, még 1 hét van a következő menstruációig! Remélem most sikerülni fog!
2012. máj. 7. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!