Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig normális a...

Mennyi ideig normális a luteális fázis?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy 16 nap után ha még mindig fent van a hő,akkor az valószínűleg terhesség!De mennyi a minimumja?

Nekem múlt hónapban 12 nap volt!Elég ez?

Tehát ?-16ig normális!


2012. ápr. 18. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig 12 nap. Ez normális, a kislányom is 12 napos luteális fázisos ciklusban fogant, ráadásul legelső probálkozós hónapban. Azért írtam ezt le, mert vannak itt olyanok, aki azt mondják, hogy 13 napnál rövidebb luteális fázis már hormon zavart, vagy sárgatest elégtelenséget jelent. Ez nem igaz. 11-16 napig teljesen normális.
2012. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbbször 16 napos, ritkán 15. Lényeg , hogy ne legyen benne nagy szórás.
2012. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megerősítve: 12-16 napig normális. Teherbeeséshez legoptimálisabb, ha ciklusonként azonos hosszúságú.
2012. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

2012. ápr. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!