Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt nektek olyan, hogy a...

Volt nektek olyan, hogy a gyereketek megérezte előre, hogy terhesek lesztek?

Figyelt kérdés
Kislányom most 3 és fél éves. Már régebben megkérdeztük tőle, hogy szeretne e kistesót. Sokáig nem akart, majd egyszer elkezdte mondogatni, hogy kistestvére lesz. Akkor nem foglalkoztam vele, mert még gyógyszert szedtem. Most januárban abbahagytam, hogy próbálkozunk. A lányom még mindig folyamatosan azt híresztelte, hogy testvére, jobban mondva testvérei lesznek. Oviban, ismerősöknél, rokonoknál. Majd közölte, hogy a Jézuska fogja hozni. Azért kezdett érdekelni a dolog, de miután Húsvétkor elkezdtem vérezni, gondolta megint megjött, nem lett igaza a lánynak. Csakhogy elég rövid ideig volt meg, és gyenge + azóta rossz a közérzetem, zavarnak a szagok, + mintha reggel egy enyhe hányinger is lenne, ezért csináltam teszteket (első 2 időn túli +, utána időn belüli pozitív). Nem mondtam még semmit a kislánynak, erre ma reggel, közölte, hogy megmondta a mamának, hogy anya pocakjában van a kistesója. Ilyent eddig nem mondott, mindig csak azt, hogy lesz, azt, hogy már a pocakban van azt nem. Van ilyen, vagy csak véletlen? Mert most az kezd izgatni, hogy a régi iker jóslata is beválik?
2012. ápr. 19. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyerek nem jós... egyszerüen cska szeretett volna testvért, mert bizots a környewzetében szinte mindnekinek vna. véletlen az egész
2012. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagylányom másfél éves volt mikor terhes lettem, addig szopott, utána nem fogadta már el a cicit, pedig előtte le sem tudtam venni róla..
2012. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen.15 hónapos a kisfiam és egyik napról a másikra változott a viselkedése.Még itt is kértem tanácsokat,hogy mi lehet a probléma,mert egyébként nem igényli,hogy ölben legyen vagy,hogy csak vele legyek,van egy játéksarok ott szeret játszani.Aztán elkezdett rajtam csüngni...Altatást kért ami egyébként nem vallt rá csak ha beteg volt.

Néhány napja pedig pozitívat teszteltem:)

Mi is azt beszéltük az apukájával,hogy nem lehetetlen megérezte.

2012. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ahogy olvastam a kérdésedet még a hideg is kiráztt... :) Jó értelemben véve. :) Szerintem megérezheti egy pici gyerek az ilyen dolgokat. A nagyobbik fiam egyik nap rám nézett és azt kérdezte: "anya?! Van kisbaba a pocakodban?" Furcsán néztem rá, nem értettem a kérdést. Rá nemsokára nem jött meg a havim és bizony jön az a bizonyos kisbaba. :)
2012. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg mikor megszületünk tiszták vagyunk!Mindent látunk amit a nagyok nem!Mindent érzünk amit a nagyok nem!

Bár én nem hiszek ezekben a "földöntúli" dolgokban,de van ami nagyon érdekel mégis!

Tehát elvileg a kisbabát,nagyon kicsi gyerekek látják az aurát is és valószínű a terhes nő aurája megváltozik és ők ezt érzik,látják!

Más magyarázatot én erre nem látok!Már azon kívül hogy szerelmeskedtek a férjeddel!:)


Egyébként volt páromnak egy ismerőse akinek a kisfia szerencsére nem nőtte ki ezt a képességét és a mai napig látja az aurákat és simán megmondja kinek miért milyen az aurája!

Én nem találkoztam még vele,sem hasonló képességű emberekkel,gyerekekkel,így vannak fenntartásaim,na de hátha van benne valami!:)

2012. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Bocsi, lehet hogy rossz volt a szóhasználat. Nem a jóslat lett volna a megfelelő.

Viszont pont leírtam, hogy nem akart kistesót, hanem egyszer csak elkezdte, hogy LESZ.

2012. ápr. 19. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kislányod még érzékeny és fogja azokat a dolgokat, amiket mi már nem. Igen, látta, vagy megérezte, vagy megérezte, nem tudni. Kérdezgesd, látja-e, vagy hogy honnan tudja. Hátha elmeséli. De az is lehet, hogy egyszerűen csak érzi, hogy ez tény és kész, ez a tisztán érzékelés. Izgalmas, és klassz dolog ez! Gratulálok nektek!
2012. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2,5 évig próbálkoztunk a kistesóval. Volt 4 sikertelen inszemináció. Inszemináció után mindig kérdeztem, van-e anya pocijában kistesó. A válasza mindig: nincs.

Majd az utolsó inszemet követő hónapban kb középidőben azt mondta a nagyinak, hogy anya pocijában ott a kistesó. Nem hittem neki, mivel ha inszeminációval nem sikerült, miért sikerülne spontán? Ezt el is felejtettem, majd azt vettem észre, hogy ráz a hideg napok óta, pedig soha nem voltam fázós. Utána számoltam, késett 1 napja, délben a teszt egyértelműen pozitív lett.

Igaza lett a fiamnak, aki ekkor már 3,5 éves volt.

Iker: Nekem mindig azt hajtogatta, hogy két hugija lesz, Lilla és Lenke. Első uh után nagyon boldog voltam, két petezsák, tuti két kislány lesz. Következő alkalommal 1 petezsák volt, és azóta az is kiderült, hogy kisfiú lesz.

Azóta azzal jön, hogy neki később lesz egy hugicája is.

Tutira mondom, a kicsik megérzik az ilyet :)

Én így tapasztaltam:)

25hkm

2012. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!