Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztűnk a párommal és...

Szeretkeztűnk a párommal és fehér darabos zselé féle jôtt ki belôlem. Ez mit jelent? Ilyenkor termékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Babàval probàlkozunk.
2009. jún. 21. 03:30
 1/6 Kriszta66 ***** válasza:
100%
Szerintem nem nekem ilyen akkor volt amikor gombás fertözésem volt nem akarlak ijeszgetni ez csak az én véleményem.
2009. jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi, hogy belekérdezek, de mintha én irtam volna. Sosem jártam még igy, ma aktus után ahogy mentem először wc-re, belőlem is ilyen zseléféle távozott. Nem gusztustalankodni akarok, de nekem kb egy 5 Ft-os nagyságú. Neked milyen volt? Neked fáj valamid? Mert nekem nem. Jó lenne, ha ez nem gomba, hanem termékenység lenne (és ez nem azt jelenti, hgoy nem hiszek az első válaszolónak, csak reménykedem, hogy nincs igaza :) ) És mégegyszer ne haragudj, hogy nem tudtam érdemleges választ irni, csak belekotyogtam. És várom még Veled együtt, hátha jönnek tapasztalatok.
2009. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja,bocs, előző vagyok, inkább nem is fehér volt nekem, hanem ilyen kocsonyás. Neked kimondottan fehér? És megigérem, többet már nem kotyogok bele. Szia :)
2009. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A ondó néha ilyen kocsonyás, darabos.Tehát rátok nézve semmit sem jelent.
2009. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez a "dolog" olyan opalosan attetszö valadek amit, bocs a hülye hasonlatert, de tojasfeherjeben lehet felfedezni neha? lehet kocsonyasnak es zselesnek is definialni, de en leginkabb ahoz tudnam hasonlitani. Na en elmentem emiatt dokihoz es ö mondta hogy ez a peteeres egyik jele lehet, a gombas fertözes "turos" szerü folyassal jar. Nem akarok en sem gusztustalankodni, ö is igy fejezte ki magat. Remelem tudtam segiteni.
2009. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

a kérdésem a vàlaszotokra: nekem csak akkor jôtt ki ez a valami amikor kivette a pàrom a nemiszervét. Ilyen pici fehér darabok voltak rajta. Amugy nem viszketek semmi tûnetem nincs és most voltam nôgyogyàsznàl aki nem emlitett semilyen fertôzést. Tôbbszôr volt màr ilyenem és azért gondoltam a termékenységre mert 1 honapban 1 szer szokott lenni ha jobban oda figyelek.

Ja és elnézést hogy ennyire részletezem de szerintem ez fontos lehet mindenkinek:):)

2009. jún. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!