Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensire vagy babára tippeltek?

Mensire vagy babára tippeltek?

Figyelt kérdés
Már van egy 20 hós kisfiam. Előző mensim márc. 22-én volt, ciklusaim változóak, 28-35 nap közöttiek. Ma vagyok a 32. napon. Félidő óta duzzadtak a melleim, fél óránként járok pisilni, sok fehér krémes folyásom van és folyton ingerült vagyok. Pár napja hányingerem is van napközben, vagy épp éhes vagyok de semmi nem kell. Ritkán voltunk együtt, akkor is a végén védekeztünk, tehát sok esélyt nem látok, de érdekel, hogy ti mit gondoltok?
2012. ápr. 22. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi!Legalábbis nekem ez mind arra szokott utalni!
2012. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak: Ha nem tudsz értelmes választ írni csak gúnyolódni inkább ne írj!

A kérdezőnek: Csinálj egy tesztet abból minden kifog derülni! A megszakításos szeretkezés nem védekezés! Ha ejakuláció után a párod meg törli a nemi szervét sem lesztek biztonságban mert a nemi szervén belül is marad sperma amit nem tud eltávolítani! Így igen megvan rá az esély,hogy várandós vagy! Egy teszt után kifog derülni!

2012. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hopp most nézem valaki még írt előttem ...így módosítom az első hozzászólónak címeztem az első mondatom!
2012. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Első egy IQ harcos.. Tesztelni mèg nem akarok, már sok feleslegeset ellőttem.
2012. ápr. 22. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi lett végül veled Kedves Kérdező?Megírod?

2. válaszoló vagyok!

2012. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. köszönöm a kèrdèst, a teszt - volt 1hete, tegnap óta barnázgatom, de semmi. Nem tudom ez mi lehet.
2012. ápr. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!