Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinos cukorbeteg vagyok...

Inzulinos cukorbeteg vagyok es kiszakadt a gumi szex kozben es teljes mertekben belem mwnt a parom! Peteeresem is most van! Fogamzasgatlot nem szedhetek! Tuti terhes leszek?

Figyelt kérdés
Dokihoz is majus 4re kaptam idopontot!

2012. ápr. 22. 20:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lehet sok nő,de 22évesen azért még nem nagyon szeretnék anya lenni!
2012. ápr. 22. 21:13
 12/15 anonim ***** válasza:

Azt értem, az utolsó válaszolónak írtam inkább.


Menjetek el ambulanciára, és beszéljetek egy orvossal.

2012. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan irass fel esemény utánit, senki sem kötelezhet a baba megtartására, semmilyen betegség mellett sem! Inkább most, mint hogy el kelljen vetetni. :(


Én amúgy 7 éves korom óta inzulinos cukorbeteg vagyok. 20 évesen férjhez mentem, 21 évesen szültem az eslő babánkat, 23 évesen a másodikat, és most várom a harmadikat, 24 évesen. :D Egyikkel sem volt semmi probléma, sem velem, sem a terhességekkel, sem velük. :D Persze végig méregettem, odafigyeltem, de nem volt gáz.

Azért remélem azt tudod, hogy cukorbetegen minél előbb szülsz, annál kevesebb a veszély, mind rád, mind a babára nézve. ;) Úgyhogy azt javaslom, ha megtalálod az apát, és adottak a körülmények, mielőbb vállalj babát. Nem fogod megbánni. ;) (Több cukorbeteggel tartom a kapcsolatot, akik 30 körül vállaltak babát, és elég nyűgösek, nehez viselték, több gond volt...)

2012. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogyis, egyáltalán nem biztos, hogy terhes leszel, van itt olyan, ha a kérdéseket olvasgatod, aki időzítetten is hónapokig, akár évekig próbálkozik úgy, hogy teljesen egészséges! Menj el egy nőgyógyászatra, hátha tudnak neked tanácsot adni, sürgősségit lehet, hogy kaphatsz, de ezt is el fogják mondani (és azt is elmondják, hogy a sürgősségi sokszor nem hatákony, tehát emiat az egészségedet teljesen felesleges kockáztatni). Mindenképpen beszélj egy orvossal, mielőtt teljesen kétségbe esel.

Egyébként pedig azt is érdemes lenne megkérdezned, hogy nincs-e bármilyen más fogamzásgátló módszer, amelyet használhatnál, mert pl injekciós fogamzásgátlót sokan olyanok is kaphatnak, akik tablettát nem szedhetnek (én is ilyen vagyok, de nem a cukorbetegség miatt). Van ezen kívül hüvelygyűrű, ami ugyanúgy hormonális, de csak helyileg szívódik fel, az is jóval kevesebb panaszt okoz, mint a tabletta. Mindenképpen menj el a legközelebbi nőgyógyászati rendelésre, nem kell feltétlenül magánorvoshoz menned, azok sem fognak megenni...

2012. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg szedhet fogamzásgátlót, és bevehet 72 órásat is!! Ellenjavaslat csak akkor van, ha már cukorbetegség miatt kijöttek szövődmények, főleg az ereknél, amúgy lehet szedni.
2012. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!