Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a megoldás arra, hogy az...

Mi a megoldás arra, hogy az ember ne idegeskedjen és ne gondolkodjon a babán? A környezetembe már mindenkinek összejött csak nekünk nem azt hiszem pszihés ok lehet. Most kis életmód váltásra lesz szükségem de hol kezdjem?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Ha már tisztában vagy azzal, hogy pszichés oka lehet, az jó. De esetleg felkereshetnél egy szakembert (pszichológus) is. Ártani nem árt. Szerezz új barátokat, de lehetőleg olyanokkal ismerkedj akiknek még szintén nincs babájuk. Menjetek el a pároddal egy hétvégére valahova. És a legfontosabb: tüntess el minden olyan dolgot a környezetedből amit a teherbeeséshez szereztél be.Tudom, hogy könnyű azt mondani ne gondolj annyit a babára, de valahogy tényleg csodák történnek ha már nem minden gondolatod-e körül forog.

Sok szerencsét.

2008. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy csak gondolom hogy pszihés lehet.Köszönöm a segitséget.
2008. ápr. 18. 20:55
 3/8 A kérdező kommentje:
ja!!és árthat esetleg az ELevit esetleg Ha továbbra is szedni fogom.(Még akkor is ha több honapot várat magára)(baba)
2008. ápr. 18. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem árt, mert csak vitamin, orvostól kérdeztem meg.
2008. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ártani nem árt,de a mindenféle babára emlékeztető dolgok eltüntetésében az Elevit is benne van.Hidd el,sokan nem is szedünk semmi ilyesmit,még a várandósság alatt sem,és teljesen makk egészséges babáink vannak.Jön a gyümölcsszezon,így egyél inkább sok hazai,nem agyonpermetezett,tartósítózott gyümölcsöt a nyáron,jobb lesz az mint az Elevit.

Mit jelent az,hogy nem kell akarni annyira nagyon?Egyszerűen tényleg ne gondolj rá.Sose azért szexelj,hogy babás legyél,meg jajj most jó,jajj most nem,mert elveszti a varázsát.Azért szexelj,mert szereted és kívánod a párod,és ő viszont.Ennél semmi nem fontosabb.Anélkül nem fog jönni a baba.Aztán kösd le magad,keress valami jó hobbyt(hidd el annak baba mellett is nagy hasznát fogod venni:))

2008. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De honnan tudod hogy pszichés oko miatt nem jön össze? Voltatok már kivizsgáláson és ott minden rendben volt?

Amúgy én is ebbe a helyzetbe vagyok mint te! Szerintem teljesen úgy se tudod a babáról elterelni a figyelmet, de én most például járok egy tanfolyamra , ami azért leköti az időm nagy részét, ezért nem egész nap a babán jár az eszem!

Te is tanulj valamit vagy dolgoz és nem lesz annyi időd ezen agyalni!

Sok sikert nektek!!!

2008. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehéz nem rá gondolni. ÉN próbálok, de csak próbálok nem egész nap erre gondolni. Ahogy múlik az idő, egyre ingerültebb leszek, feszkósabb... Most belevetettem magam az olvasásba, lakásátalakításba, tornázásba. Az Elevitet is csak hébe-hóba szedem (híztam is tőle sokat). Szóval nem könnyű nem feszkósnak lenni! Kitartást, tudom miről beszélsz...
2008. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm orvosnál nem voltam hogy esetleg bolond vagyok csak egyre feszültebb ahogy telnak a honapok
2008. ápr. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!