Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy halvány pozi tesztem,...

Van egy halvány pozi tesztem, normálisak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka görcsölgetett a hasam, meg a derekam, nem nagyon, de éreztem. Semmit nem tudtam aludtam éjszaka, óránként felkeltem, és már fél6óta fent vagyok, holott amúgy imádok aludni. Nem az a normális, ha ilyenkor fáradékonyabb az ember? Napközben sokszor rámjön az álmosság, de éjszaka nem tudok aludni. Meg ha felállok utána megszédülök. Volt már más is igy? Ez az álmatlanság normális ilyen korai terhességnél?

2012. ápr. 23. 06:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem szerdán volt pozitiv tesztem és azóta vannak ilyen tüneteim. Szerintem ez normális. 2 napja délutánonként nem bírok fent lenni, csak fekszek.
2012. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor normális ezek szerint :)

Meg még annyi, ami nagyon furcsa volt, hogy éjszaka, akárhányszor megmozdultam, picit nyújtózkodtam, az alhasam jobb oldalába úgy belenyilalt valami, hogy meg sem mertem mozdulni pár pillanatig. Ez megismétlődött éjszaka jópárszor. Ez is normális?

2012. ápr. 23. 07:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is felváltva vannak mindkét oldalon nyilalások, hol erősebb, hol gyengébb. Kitartás majd enyhülnek. Örüljünk a babánknak. Jelzi, hogy megérkezett. :)
2012. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én mindenféle fájdalmat, hányingert, rosszullétet elviselek, csak legyen itt a pocakomban :) És jelezze, hogy itt van, mert tegnap teszteltem egy halványat, és félek, hogy holnap egy másik teszten is rajta lesz e csík.

Ilyen lett a tegnapim:

[link]

Szerinted?

2012. ápr. 23. 07:12
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap délután teszteltem.
2012. ápr. 23. 07:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez 100% pozitív.. Ne aggódj. Én szerda dél körül csináltam egyet és ilyen halvány volt, viszont a csütörtök reggeli erősebb lett. Az volt a 31. napom, szerdán kellett volna megjönnie.
2012. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jajj de jó, hogy így gondolod!!! :))

remélem tényleg erősebb lesz a holnap reggeli!!!

2012. ápr. 23. 07:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálnék a babához, a halvány pozi is pozi :) ! A görcsök normálisak én a kisfiamnál majd 2 hónapig görcsöltem,szóval ne aggódj!
2012. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ilyen lett a ma hajnali tesztem lányok :))

És a tegnapelőtti amit feltöltöttem az 10es teszt volt, ez meg 25ös :)

Ugye tényleg erősebb?:)) Remélem minden rendben van odabent:))

2012. ápr. 24. 04:29
 10/16 A kérdező kommentje:

A teszt :)

[link]

2012. ápr. 24. 04:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!