Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Buta kérdés de kezdő vagyok!?

Buta kérdés de kezdő vagyok!?

Figyelt kérdés
pénteken jött meg a menzim ma már épp hogy barnázok.A kérdésem az lenne hogy mikortol kezdjek lh tesztelni?most fogom életemben előszőr csinálni.
2012. ápr. 24. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid? Mert pl. átlagos 28 napos ciklusnál a 11-12. ciklusnapon szokták kezdeni.
2012. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ovu tesztre gondolsz akkor menses vége után 2 nappal elkezdheted a hődet pedig minden nap mérheted!
2012. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a ciklusaim 29 30 naposak.a gond az hogy csak jővő hét kedd vagy szerdán fognak a tesztjeim megérkezni..az már késő nagyon?
2012. ápr. 24. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

teljesen felesleges. 2 naponta szexeljetek egész ciklus alatt ahogy elmult a mensid teljesen. ennyi a trükk. ovu teszt becsapós mert lehet h kimutatja h mikor volt,de azzal már mit érsz? max ha terhes leszel tudhatod mikor jött össze,de felesleges,mert terhesen úgyis az uh-k alapján nézik majd a kort.


vagyis ezek csak arra jók h idegesitsd magad. ha leesik a hőd vagy felmegy az még semmit sem jelent 100%-ra


nyugi és szerelem,semmi más nem kell!!-meg vitamin-:)

2012. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

ja igen,nekem igy van 3 gyerekem :)) elsőre összejöttek. popsi alá tegyél párnát,és maradj úgy szex után,az is segit.könnyebben haladnak a spermiumok ha nyugodtan fekszel.


hajrá!!!

2012. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem olyan késő, akkor a 12-13. ciklusnapodon el tudod kezdeni a tesztelést(attól függően, hogy kedden vagy szerdán érkezik meg, 29-30 napos ciklus mellett az végül is pont ideális. A délutáni órákban érdemes megcsinálni, és előtte 2 órával már ne nagyon igyál, és ne pisilj. És a teszt akkor pozitív, ha a tesztcsík legalább annyira erős, vagy még erősebb, mint a kontroll, mert akkor vagy az LH csúcson, akkor kell belehúzni. :) Ha már elkezd halványodni a tesztcsík az előző naphpz képest, akkor az már negatív, és valszeg az az ovud napja. Nem tudom, hogy tudtad-e ezeket, csak azért írtam, hátha még nem, és jól jöhet. Sok sikert!
2012. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ovuteszt azt mutatja mikor LESZ, nem pedig azt, hogy mikor VOLT.

Az LH csúcs után (amit kimutat a teszt) van a peteérés 24-48 órával, tehát épphogy 1-2 nappal ELŐRE lehet tudni az ovutesztelésnél a peteérést.


11-12. napon kezdj tesztelni.

2012. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válaszoló nem tudja jól, a teszt nem azt mutatja, hogy mikor volt, hanem hogy mikor lesz. Mert mikor pozitív a teszt, akkor még nincs ovu, csak 1-2 nap múlva várható. De abban igaza van, hogyha kb. 2 naponta együtt vagytok, akkor nem tudjátok elkerülni az ovulációt, és mindig "friss" spermiumok állnak rendelkezésre.
2012. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
nekem doki mondta ezt. ő szerintem jobban tudja,de ha mindenképpen bonyolitani akarjátok a dolgotokat csak rajta :)
2012. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rosszul mondta a doki, vagy te értettél félre valamit. A hőmérőzésből lehet csak utólag tudni, hogy mikor volt, az ovuteszt előre jelzi. Ha tetszik, ha nem. És igenis van akinek segítség, hogy tudja, mert azért nem akar egész hónap alatt programozottan szexelni, hogy most páros nap van, nem szexelhetünk, majd holnap...
2012. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!