Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés
21.-én erős folyásom volt (peteérés előtt voltam pár nappal, mindig ez van , mellé derékfájás társul:/), 22.én együtt voltunk a párommal, elvileg ma, 24.én van peteérésem, mert ma már nagyon görcsölök, és a folyásom is elviselhetetlen.lehetséges a baba, ha peteérés előtt 2-3 nappal vagyunk együtt?talán ma még sikerül együtt lennünk. Én nagyon szeretném a babát, nagyon , 25 éves vagyok. fogamzásgátlót nem szedtem. hát reménykedek, nem bírom kivárni még azt a két hetet:)jah amúgy peteérés előtt is együtt voltunk mensi után de gondolom az nem számít. volt vki hasonló helyzetben?:) köszönöm a válaszokat

2012. ápr. 24. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
lehetseges:)
2012. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az itt jelenlévők mind hasonló helyzetben vannak. Szexelnek peteérés elött-után... majd várnak. Várnak-várnak, peteérés után két hetet is aztán kiderül minden.

Kicsit nyugodj le!

Én pl 1 éve csak várok. Ma már eljutottam arra a szintre, hogy nem produkálok tüneteket, nem tesztelek fölöslegesen, és nem teszek fel 3 naponta olyan kérdéseket, hogy "Na és most vajon sikerült????", főleg nem peteérés után 2 nappal.

Kicsit lazíts, gondolj másra, azok alapján amiket leírtál még nincs semmi extra esemény...

2012. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!