Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a fogamzásgátló a szervezetből?

Figyelt kérdés
A párommal kisbabát szeretnénk idénm az esküvőnk után (augusztusban lesz).Diane-t szedek 7 hónapja a bőröm miatt.Sajnos semmi más nem használt, hogy szép leygen a bőröm. Mennyi idő kell a gyógyszer abbahagyása után, hogy próbálkozhassunk kockázat nélkül?

2012. ápr. 24. 17:36
 1/8 anonim válasza:
fél évet érdemes várni
2012. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapot hagytam ki, s minden rendben zajlott.
2012. ápr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már nem kell várni ugy tudom,mi azonnal probálkoztunk és köv. hónapban terhes lettem.
2012. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Cypromixet kaptam a bőröm miatt. Sajnálom, hogy a dokimnak nem esett le a PCO-m. Azért nézelődj ebben a témakörben, és kívánom, hogy neked ne legyen semmi bajod, és mielőbb sikerüljön a baba! Sok boldogságot!
2012. ápr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

24 óra, ezért kell minden nap bevenni :) Régebben 3 hónapot mondtak a magas hormontartalom miatt, ott sem a kiürüléssel volt gond, hanem hogy kicsit rendeződjön a ciklus, manapság viszont olyan alacsony a hormontartalom, hogy rögtön az első hónapban lehet próbálkozni, semmi baj nem lesz belőle!

üdv: egy medika :)

2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, h. 48 h. alatt ürül ki a szervezetből, utána lehet próbálkozni. Ma már nagyon alacsony hormon tartalmú gyógyszerek vannak. De minden eetben az a biztos amit az orvos mond. Egyébként nagyobb a teherbe esés esélye, ha abba hyagyod a tabit.
2012. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkitől!
2012. ápr. 24. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Én abbahagytam a gyógyszert és elmentem dokihoz, hogy megnézze, rendben vagyok-e és belevághatunk-e a babagyártásba pár hónapon belül. Erre mondta, hogy akár azonnal is, mert nem kell az én gyógyszeremnél semmit se várni, mert a mai minipill-ek, azonnal kiürülnek.

Hát, én szó szerint, ahogy hazajöttem, belevágtunk, és abból az aktusból lett is egy kukisunk. :D:D:D (Aznap volt PÉ-m.)

2012. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!