Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok és nem lombikosok!...

Lombikosok és nem lombikosok! Ti mit tudtok arról, hogy már csak 3 lombik államilag finanszírozott?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 19:32
 1/6 Manka68 ***** válasza:

Mióta?

Mert márciusban volt nekem a negyedik, és nem kellett fizetni.

2012. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom. A fülembe ültették a bogarat (ma este), és nagyon remélem, hogy ennek nincs valóság alapja.

Mi a harmadik lombikra készülünk. Remélem, hogy ez nem így van!

2012. ápr. 24. 20:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezhetem: sikeres volt a bültetés Manka?
2012. ápr. 24. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos Mankának nem sikerült, pedig nagyon sokan szurkoltunk érte! (Bocs Manka, hogy válaszoltam helyetted)
2012. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam, hogy 5-ről 3-ra csökkentették volna.

Nekem a 4. sikerült.

2012. ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:

:-)

Semmi gond, köszönöm. :-)

Lassan fel kell hívnom a dokimat, hogy hogyan tovább. Kicsit félek nekifutni az utolsónak, előtte még szeretnék csináltatni teljes vérképet, hogy ne legyen teljesen esélytelen a dolog. Hátha van valami gyulladásom vagy ilyesmi. Kedves Kérdező! Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!

2012. ápr. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!