Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után 2 hónappal szex...

Vetélés után 2 hónappal szex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Missed ab műtétem volt március elején. Az orvosom azt mondta, 3 hetet várjak a házasélettel, én inkább kivártam a műtét utáni első menzeszt (4 hétre szépen meg is jött), tehát 5 héttel a műtét után szexeltünk először (védekezéssel persze). Eddig nem is volt gond, azonban a tegnapi aktus után elkezdtem vérezgetni, és azóta is tart a vérzés - lehetséges, hogy 19 napra jön meg a menzeszem (esetleg a műtét után még nem állt be rendesen), vagy valóban a szex válthatta ki? Van ilyen tapasztalatotok?

2012. ápr. 26. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet a a műtét oka sőt....! Nekem is volt 4 éve egy abortuszom ( méhen kívüli terhesség miatt,mi előtt valaki elkezdene szurkálódni ) és nekem is utána egy pár hónapig kellet idő mire beállt a mensim addig hol így hol úgy jött meg!
2012. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!