Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tennétek fel olyan hónapról...

Tennétek fel olyan hónapról hőgörbét, amikor terhesek voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem a luteális fázisban 37, 37, 1 között ingadozik. Nem nagyon bízom ebben a hónapban sem.
2012. ápr. 26. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

A kiscsajom görbéje :)

21 hkm

2012. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mint látod, nekem sem ment nagyon 37 fölé.

Ez nem számít.

Az számít, hogy mennyi az alaphőd.

2012. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az alaphőm annyi, mint neked, ugyanúgy mozgott 36,4-36,6 között, de nekem nem esett le a hőm ovulációkor.

Köszönöm a válaszod! Gratulálok a babához!

2012. ápr. 26. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem akkor volt, mikor behúzta a ciklus.hu, hanem csütörtökön, tehát nekem sem esett le.

Rakd fel te is, megnézzük!

2012. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már tudom, mikor volt ovuláció, mert ma megjött. Ma esett egy tized fokot a hőm, ebből már sejthető volt. Mindig így van. 3 nap volt 36,6, és az utolsó ilyen napon volt ovu, utána megemelkedett a hőm. Ahogy neked is a második azonos hőjű napon.
2012. ápr. 27. 20:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Talán ebben a ciklusban összejön majd a baba.

Nagyon drukkolok!

2012. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak a remény marad. Köszönöm a segítséget.
2012. ápr. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!