Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhpempő felboríthatja a...

A méhpempő felboríthatja a ciklust?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem borította fel,rendesen 28 napra jött meg!
2012. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogyan szedted? Mennyit? Tiszta méhpempőt? És a ciklus egéSzében, vagy csak részben?
2012. ápr. 27. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első ciklusnaptól szedem 28 napig, aztán 2 hét pihenő és újra 28 napos kúra!Minden reggel, éhgyomorra veszem be, van hozzá egy kiskanál,azzal teszek egy keveset a nyelvem alá, 5 perc után nagy nehezen lenyelem! Igen,tiszta méhpempőt szedek!
2012. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor az kb napi egy gramm lehet?
2012. ápr. 27. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb, igen! Próbálok minél kevesebbet, mert én nagyon nem bírom az ízét!
2012. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor lehet hogy én sokat szedtem, napi 2gr, és lehet hogy az is baj volt, hogy nem a ciklus első napján kezdtem.:((
2012. ápr. 27. 12:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én még csak most keztem a closti mellé.

Nektek nem csípi a nyelveteket ?

Remélem hatásos lesz..

Nagyon bízom ebben ez már a 4. Clostis hónapom

2012. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem megkevert egy kissé. Bíztam benne, de lehet sok volt a napi 2 gramm. Most szüneteltetem. Nem jó íze van eléggé csípős, még ha egy darabig szopogattam, akkor is a torkomat is csípte.:((
2012. ápr. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!