Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett 1 napra 37.1-2-re a...

Leesett 1 napra 37.1-2-re a hőm, másnap meg vissza 37.4-re és ezen tartja magát. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
37.6 volt a hőm ovu. után, kb. mikor meg kellett volna jönnie, leesett 1 napra 37.1-2-re, másnap meg vissza 37.4-re és ezen tartja magát. (Még mindig nem jött meg és ha menstruálok, akkor is le szokott esni még előtte, olyan 36.9 ás 37.1 közé.)
2012. ápr. 27. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon magas a hőd. Hol méred? Tudnál görbét csatolni? úgy jobban átlátható.
2012. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baba miatt ilyen magas!Tesztelj
2012. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen magas a hőm. Mindig is magasabb volt az átlagnál. Egyébként szájban mérem. Görbét nem csinálok már egy ideje, mert kb. kitapasztaltam, hogy mikor mennyinek kell lennie, így csak ovu után mérek és ha fel ment akkor tudom, hogy meg volt, most meg már mensi miatt mértem , mert meg kellene jönnie. Holnap reggel akkor tesztelek, ha addig sem jön meg. Mindenesetre ilyet mé nem csinált a testem.
2012. ápr. 27. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Juj ez nagyon biztató, olyan baba gyanús:)
2012. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, lehet babától, de én úgy tudom, hogy a túl magas alaphő nem jó. Voltál vele dokinál?
2012. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam dokinál. Miért mire utalhat a magas alaphő? (Ovu. előtt azért mindig 36.6 és 36.9 között van), illetve egyszer a nőgyógyászom ránézett a görbéimre, de ezt nem említette.
2012. ápr. 27. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy pajzsmirigy problémára utal a túl magas (36,8 feletti), és a túl alacsony (36,2 alatti) alaphő. De remélem nincs igazam. Bocsánat, de én már több mint 5 éve szeretnék babát és emiatt elég pesszimista vagyok. Remélem nincs igazam és neked ez a normális.
2012. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi 9 hónapja próbálkozunk. Majd kiderül, hogy babáról van-e szó. De jó, hogy megemlítetted, mert, ha pár hónapon belül nem jön össze, akkor úgyis doki lesz a vége és ott majd biztosan a megnézik a pajzsmirigyet is. Igazából nekem ebben a hónapban csak ez a hőingadozás volt fura így a hónap végén és arra gondoltam, hátha mással is volt már ilyen, tudja mi lehet ez. Még az is eszembe jutott, hogy én hagyományos lázmérővel mérek, mert a digitális nekem nem vált be és amikor azzal próbáltam mérni, az néhány tized fokkal kevesebbet mutatott mindig, csak sajnos percről-percre tök más értékeket is, ezért maradtam a hagyománynál.
2012. ápr. 27. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Megkérdezhetem mi lett azóta? Baba?

Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok :)

2012. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most nem lett baba. Köszönöm az érdeklődést.
2012. máj. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!