Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakivel úgy, hogy az...

Volt valakivel úgy, hogy az orvosi vizsgálat után, ami megállapította, hogy nincs baba, de mégis terhesnek éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már nem egyszer volt ilyen sajnos. Nagyon jól működik az agyam. 4 napot késett, de nekem a gyakori pisilés, szédülés és hányingerem is meg volt, mármint azt hittem. A doki nézte uh-n, csináltatott vérvételt is, de semmi sem volt. De én még utána pár napig amíg meg nem jött úgy éreztem, hogy babától vagyok rosszul. Azóta már sokszor megtörtént ez velem, én már nem hiszek a tüneteknek! (több mint 5 éve próbálkozunk a babával)
2012. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!! velem egyszer történt meg! véletlenül be sikerült a baba, először nem is éreztem hogy baba lehet, de akkora már pár napja erősen fájt a fogam, és jött egy hajnali hányinger, majd két rosszullét, illetve szédülés 5 percen belül, azt hiszem ekkor már volt egy nagyon halovány pozi tesztem! 2-3 nappal később elmentem a nőgyógyra. a doki megvizsgált és megnyugtatott valószínü, hogy csak késik a bajom, és pár napon belül meg fog jönni!!! vagy esetleg egy nagyon kis terhesség lehet! de az elsőre tippelt inkább. 1 héttel későbbre visszarendelt, és akkor már látta a babát is! meg is lepődött!mert tényleg nem véletlenül lettem rosszul!
2012. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem az történt hogy nem jött meg a menstruációm. Mindig 28 naposak voltak a ciklusaim, ezért hát elég gyanús volt amikor a 34. napon sem volt semmi.

Tesztelni nem mertem mert már sokat csalódtam előtte.


Elmentem a dokimhoz ( mert amúgy is már előre meg volt beszélve ez az időpontunk), gondoltam ha már ottvagyok megmelítem neki hogy mennyi ideje késik. Hogy reggel hánytam, egész nap émelygek, a melleim nagyon fájnak ( tényleg annyira fájtak hogy oldalra nem tudtam feküdni, vagy az is fájt amikor a melltartót levettem stb. )stb.


A dokim megvizsgált uh-on is megnézett, és rendkívül vastag volt a méhnyálkahártyám, ezért korai terhességet sejtett. Azt mondta ne éljem bele magam mert ugye nem lát egyértelműen semmit. De a tüneteim mind azt mutatják.

Mondta hogy ha továbbra sem jön meg akkor pár nap múlva teszteljek.

Nos.. próbálhattam én akkor már nem beleélni magam.

Te! Mind aki szárnyal úgy repdestem ki a rendelőből, leírhatatlanul boldog voltam. És biztosra vettem hogy sikerült.

A tüneteim nem enyhültek.

Pár nap múlva megcsináltam a tesztet. Negatív volt.

De nem akartam elhinni. Gondoltam biztos rossz a teszt.

Másnap újra teszteltem. Az is negatív. Gondoltam még túl korai szakaszban lehetek, esetleg késői peteérésem lehetett stb.

És ez így ment. Hogy hitegettem magam, hogy beleéltem magam.

És a ciklusom 39. napján egyértelműen megjött.


Pedig mindvégig abban a hitben voltam hogy sikerült.

2012. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igaz, orvos nem erősítette meg, de mikor abbahagytuk a védekezést, nekem is volt olyan hogy egyértelműen terhesnek éreztem magam és nem voltam az. Három hónapban is ez volt. A negyedikben úgy voltam vele hogy nem érdekel, akármit is érzek az csak a képzelet szüleménye, és nem fogok ráparázni hogy biztos terhes vagyok... akkor jött össze a gyerek :)
2012. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!