Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül nekünk a...

Miért nem sikerül nekünk a baba? Mit próbáljak ki, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk hónapok óta,kettőnkkel minden rendben,már teákat is próbálgattam. Mindig tudom mikor van PÉ (hőmérőzés ,teszt,és érzem is) de mégsem sikerül.

2012. ápr. 27. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irány a doki!
2012. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Pár hónap még nem a világ vége, ha 1-1,5 év alatt sem sikerül, akkor már érdemes ezzel megkeresni valakit és kezdeni a kivizsgálások sorozatát. Ha sürgetni szeretnétek, persze elmehetsz egy dokihoz ls beszélhetsz vele.
2012. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A dokim szerint akkora peteérésem van,hogyha elmennek mellettem már akkor is teherbe esek... és a páromnál sincs gond. :/
2012. ápr. 27. 13:24
 4/12 A kérdező kommentje:
a pár hónap az egészen pontosan 10 hónap
2012. ápr. 27. 13:26
 5/12 anonim ***** válasza:
A párod mikor volt kivizsgáláson és ha volt teljes körűn volt-e? Csak azért kérdem, mert mi úgy jártunk, hogy 5 éve volt a párom kivizsgáláson, de nem mindent néztek, most 2 hónapja kiderült, hogy van egy baci az ondófolyadékban ami megöli a petesejtemet, így eddig esélyünk sem volt. Most ez az első pé.m aminél teherbe eshetek, összesen 2 hétig kellett mind a kettőnknek gyógyszert szedni.
2012. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig próbálkoztunk, aztán az egyik munkatársam mesélte, hogy ők kipróbálták a Jónás módszert, és bejött nekik, hát mi is kipróbáltuk, és sikerült a baba. Most hogy azért vagy nem...szerintem egy próbát megér.
2012. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Ennyire nehéz lenne teherbe esni? :O Nagyszerű:/
2012. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Endokrinológus látott már? Mert lehet hogy van peteérésed rendesen, csak nem tud beágyazódni, és ezt persze észre se veszed, csak azt hogy megint megjött. Mióta próbálkoztok?

Szedtek vitamint? Én C- és E-vitamint adok a páromnak, meg férfiaknak való speckó vitamint, többen írják hogy jó, majd kiderül. Illetve én is eszek többfélét,de főleg én is E-vitamint.

Teák nekem nem jöttek be, a barátcserje sem, a méhpempőt meg nem bírtam lenyelni...

Azt nem mondom hogy légy türelmes, mert én se tudok az lenni... Ha rég próbálkoztok, akkor talán egy pár hónapra szüneteltetni kellene a dolgot...

2012. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi tavaly nyáron határoztuk el, hogy babát szeretnénk, abbahagytam a fogamzásgátlót, és nem is gondoltam rá egyáltalán, gondoltam, hogy majd jövő hónapban már nem fog megjönni. 21 éves vagyok, eszembe sem jutott, hogy nem jön össze azonnal.

Így teltek a hónapok júniustól, míg nem októberben kiderült, hogy pajzsmirigy túlmüködésem van, kivizsgáltak, mondták, hogy ezért nem jön a baba. Elkezdtem szedni egy gyógyszert, semmit nem hatott, januárban mentem megint, felirtak egy másikat. Februártól próbálkozhattunk újra, addig nem, mert olyan gyógyszert szedtem.

Februárban volt már peteérésem, de nem a legjobb, nagyon a ciklus végén, meg össze-vissza volt minden. Március közepén megjött még, akkor beszereztem 200 mg E vitamint, meg 1000 mg C vitamint. Ezt a párom is szedte minden nap, és én is. Neki a spermiumokat javítja, a gyorsaságát, hogy több legyen az életképes, növeli a mennyiségét. Nekünk meg a méhnyálkahártyát segít vastagítani, hogy jobban be tudjon ágyazódni a baba.

Én mondjuk teáztam is ebben a hónapban, azóta is iszom a palástfüvet, meg vettem zafír barátcserjét.

Ebben a hónapban nem jött meg, és hét eleje óta pozit tesztelek. A peteérés körül 2 naponta legyetek együtt, ne naponta. És esténként, ha megvolt az együttlét, popsi alá párnát, vagy én mondjuk most gyertyáztam, vhogy úgy éreztem hátha segít, és utána már nem keltem fel, csak reggel.

Így sikerült most! Sose add fel! :) Sikerülni fog!!! De dokit attól még felkereshetsz, esetleg egy másikat, ha az akihez most jársz, nem foglalkozik még veled. És a másiknak mond azt, hogy egy bő éve próbálkoztok.

Sok dolog van ám ami miatt nem jöhet a baba sajnos. Ilyenkor szokták nézni, hogy átjárhatóak e a petevezetékek, a hormonokat mindenképp, meg a pajzsmirigyet, mert sok esetben ezért nem jön a baba. De az aviva tornát is kipróbálhatod :)

Ha gondolod átküldöm Neked az emailodra :) Az megtornáztatja a méhet, petefészket, és beindul a működés, ha esetleg valahol elakadt, nagyon sok nő esett teherbe ennek a segítségével. Én nem próbáltam, de pont megszereztem, és elterveztem, hogy ki fogom próbálni, de már nem volt rá alkalmam :) Aminek nagyon örülök!!!

Sok sikert!!!

2012. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem a Clostibegyt segített!!
2012. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!