Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy menstruáció?

Terhesség vagy menstruáció?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 25.napon.Puffadással kezdődött kb 1 hete ami már elmúlt és lett helyette néha alhasi fájdalom,néha középen érzem néha bele nyíllal jobb oldalt.Pár napja fáj a mellbimbóm néha viszket,és nagyon sokszor pisilni járok,sajnos éjszaka is fel kell kelnem.Reggelente úgy érzem magam mint ha lázas lennék,hő hullámaim vannak,de csak felkelés után.Tegnap óta társult ezek mellé hasmenés!Teszt negatív.Légyszi írjátok le a véleményetek nagyon kíváncsi vagyok!

2012. ápr. 28. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem míg nem jön meg 2 naponta reggeli elsőböl tesztelj 10 es érzékenységű teszttel és reménykedjünk :)
2012. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mensi!

Nekem egy pár hónapja rengeteget késett,dettó ugyan ezek a tünetek teljesen meg voltak és megjött!Nekem ezek egyértelmű mensi!

de....25. ciklusnapon?Vagy 25 napja késik már?

Ha még csak 25.cnap akkor nem csoda hogy nega a teszt!

Tesztelj 4-6 nap múlva,bőven elég,nem kell órabérbe elpisilni a pénzed!

2012. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!