Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az elmúlt napokban volt a...

Ha az elmúlt napokban volt a peteérésem, és együtt is voltunk párommal, mennyi az esélye a babának?

Figyelt kérdés
Ez az első hónap próbálkozás
2012. ápr. 28. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Statisztikailag 30-35% eszély van egy ciklusban a terhességre amennyiben mindkét fél egészséges. Drukkolok
2012. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ellened irányul kedves első!

Szóval én nem hiszek a statisztikákban! Ha meg akar foganni meg is fog! 50-50% vagy sikerül vagy nem! Az hogy milyen tényezők befolyásolhatják megint más dolog ,mert nem lehet tudni,hogy az a bizonyos dolog milyen mértékben gátol!

2012. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a statisztikákban nem is nagyon kell hinni. :))))


25-30% ciklusonként, egy év próbálkozás után 85%.

2012. ápr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ehe akkor statisztikailag nekem 100% hogy terhesnek kéne lennem 1.5 év után nemde bár? Még sem vagyok az :) Pedig Ovukor ovu előtt és után is együtt vagyunk a párommal minimum 2 naponta! Akkor erre milyen statisztika vonatkozik? Vagy én lennék az a bizonyos kivétel a szabály alól?
2012. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Rád valszeg az a statisztika vonatkozik, hogy valamelyikőtökkel nem stimmel valami.....Menjetek el kivizsgálásra.

2012. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. 85% az esély egy év után, ilyenkor lehet kivizsgálásokba kezdeni, hiszen a párok 15%-ának ilyenkor sem érkezik még meg a baba. Ekkor jön el az ideje az orvosi vizsgálatoknak.
2012. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 5! Voltunk mind a ketten orvosnál 2 nél is hogy kizárjuk hátha egyik téved! Tökéletesen egészségesek vagyunk mind a ketten minden szempontból :)
2012. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát sztem minden esélye megvan! vannak olyan párok, akiknek nem jön össze...pl. egy ismerős házaspár több mint 8 ! évet próbálkozott..egészségesek..kissé megrogyott a házasságuk és a lánynak volt egy futó egy alkalmas ottlégye egy baráttal...nos, azonnal teherbeesett védekezés mellett...erre a nődoki azt mondta csak: van, hogy az ember genetikailag "nem fér össze" és ezért nem jön az áhított várandósság...van ilyen is...és van olyan is, mint nekem és hozzám hasonlóknak, hogy elhatároztuk, oké, jöjjön a baba és köv.hónapban ott volt a pozitív csík...de vannak olyan esetek is, akiknek pár hónapba telik...nem tudhatjuk előre kinek mikor jön össze, de mindenesetre én sok sikert kivánok!!:))


15hkm

2012. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 7.

Akkor nyilván azt is tudod, hogy millió olyan eset is van, hogy egy pár egészséges, mégsem jön a közös baba (pl. a nő "megöli" a serpmákat mielőtt célba érnének, vagy genetikai összeférhetetlenség stb.)....

2012. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme a statisztikának?

Egy ciklusban 20% esély van a terhességre ovukor, egészséges pár esetén, beleélvezésnél (nőgyógyászat tankönyv szerint), egy év alatt pedig kb. 85%.


Aki azt mondja, hogy a statisztika alapján neki 1,5 év után már 100%-ra terhesnek kellene lennie, az bizony menjen vissza a gimibe matekórára.


Ha feldobok egy érmét, akkor 50%, hogy fej lesz, 50%, hogy írás.

A ti logikátok szerint, ha én feldobom mondjuk 10-szer, akkor egészen biztos, hogy kell lennie fejnek is...

Szerintetek ez így van?? Nyilván nem. Mert előfordulhat, hogy mind a 10 írás lesz.

Csak kisi rá az esély.

Pont ez a statisztika lényege bakker.

A %-ok nem összeadódnak!

2012. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!