Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ápr.7-én volt meg utoljára a...

F.Anita kérdése:

Ápr.7-én volt meg utoljára a menzim, Máj.5-én kellene megjönnie, mikor csináljak tesztet? Elsején már lehet Gabriellel tesztelni? Tüneteim: érzékeny a mellbimbóm, fáj a mellem és fáradékony vagyok, émelygek és rosszullétek kínoznak.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már most ilyen tüneteket érzel, akkor már kimutatná a teszt. De ezt kétlem. Egy 28 napos ciklusban ha mondjuk középidőben volt peteérésed, kb 21-e körül, az 1 hete volt. Kétlem, hogy ennyi idő alatt érezz a terhesség miatt valamit is. Ilyenkor még csak be sem ágyazódott. De minden lehetséges, ugyhogy, ha úgy érzed, akkor tesztelj 1-én.

Sok sikert!! :))

2012. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok akik eléggé érzékenyen reagálnak a változásokra: hormonügyileg.

Pl: én is ilyen vagyok, nekem szinte az 'első' naptól fájtak a melleim, fel voltam fújódva és folyton az erős pistát ettem, ja és sírva fakadtam amikor a híradóba mutattak beteg gyerekeket, nah ez utóbbinál lett gyanús.

Mindennek ellenére csak a 27.napon mutatta a teszt.

Várd meg a nemvárt napját és akkor tesztelj először.

Sok sikert!

2012. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem kötözködni akarok, de nem értem, miért kellene dátumnak megfelelően tesztet csinálni.... türelmesen várd meg, hogy meg jön-e vagy nem, és ha nem jön meg, sőt 4-5 napja késik akkor bőven elég tesztet csinálni. egyébként felesleges. ha nem jön meg időben, az a jel! (nem a rosszullét)
2012. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Èn 1-re nemvàrom, nekem egyedül a mellem èrzèkeny, ami semmit nem jelent, mert minden mensi előtt ez van...


A hànyinger, èmelygès, fàradèkonysàg, sőt mèg a gyakori vizelèsi inger is simàn lehet bekèpzelt tünet. Sajnos tapasztalatbòl tudom...


Èrdekes, miòta nem szàmolom a napokat, azòta nincsenek ilyen tüneteim....


Ma vettem egy digitàlis CB-t, ha reggel fent lesz a hőm megcsinàlom.


Bàr nagyjàbòl tisztàban vagyok az eredmènnyel - van egy kis hormon zavarom, hòközi ès mensi előtti barnàzàs - nincs sok esèlyem a pozitìvra, de most nem is szàmìtok rà, nem lesz olyan nagy csalòdàs.


Szerintem akkor tesztelj 1- èn, ha ùgy èrzed, egyvesetleges negatìv nem lomboz le, ès nèhàny nap bizonytalansàg mèg belefèrne.

2012. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!