Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Újból megjött,...

Terhes lehetek? Újból megjött,2 héttel hamarabb.

Figyelt kérdés

Szombaton a barátmommal strandon voltunk,és eléggé elragadott minket a hév.Csókolóztunk,én az ölébe ültem,és éreztem,hogy erekciója van.Néha mintha kicsi sugarakat éreztem volna a combomon,de lehet hogy csak víz volt,bár félek sperma. Így is lehetek terhes?

4.én múlt el,és ma megint mejött.

14/L


2009. jún. 22. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha megjött nem vagy terhes, de necsináljatok ilyet, pláne ne nyilvános helyen! otthon és GUMIVAL minden kísérletezés!
2009. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok,de nagyon félek. kicsit fáj a derekam,de az persze lehet a mensitől.de miért jött meg 2 héttel hamarabb??? :S
2009. jún. 22. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
dehogy vagy az!
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem gondolod hogy kicsi vagy még te ezekhez a dolgokhoz?inkább menj barbi babásat játszani!
2009. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nem vagy terhes. de ha továbbra is ilyen felelőtlen vagy, akkor az leszel. vagy minimum végigaggódod a következő 10 évedet, hogy mikor esel teherbe... tényleg várj még egy kicsit, annyira nem érdemes rohanni...
2009. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze. tudom igaza van hogy ,,kicsi vagyok hozzá" de egyszerűen nem bírtam megállni. nem került sor behatolásra sem. akkor tuti nem lehetek terhes? nagyon félek tőle.
2009. jún. 22. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt behatolás NEM LEHETSZ TERHES!!!Ráadásul a spermák a vízben nem életképesek mert nincs meg az a ph érték amire szükségük van!NYUGI!!!!!Attól,hogy újra megjött lehet csak a hormonod szórakozik.Keress fel egy nőgyógyászt ha elhúzódna.Nyugodtan mehetsz hozzá menszi közben is.
2009. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
nem vagy az!nyugodj már meg!hogyis lehetnél szerintem még elsem élvezett a párod!
2009. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!