Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bemerjem venni a tablettát...

Bemerjem venni a tablettát ami meghozza, vagy pedig lehetséges hogy mégis babás vagyok, a negatív tesztek ellenére?

Figyelt kérdés
Az van hogy az utolsó mensim április26-27e felé volt meg, aztán szedtem a tabit - amiböl egyet elfelejtettem- és utánna már nem jött meg.Legkésöbb máj29-re kellett volna de nem.A kalkulátor szerint ha terhes vagyok akkor a 8.hétben lennék.Voltak hányingereim, szédülgettem, de ezek a tünetek enyhültek, csináltam 5terhességi tesztet, a legutolsót 3napja és negatív lett mind egyértelmüen.Viszont a szédülés még meg van, kezdek pattanásos lenni az arcomon - ami nem normális- és a melleim is feszültek, most meg a mellbimbóm nagyon érzékeny, és néha megint elkezdett ahasam szurkálni kicsit, de nem nagyon fáj.A doki azt modta hogy biztos hormonzavar, és várjam meg hogy megjöjjön magától, vagy ha nem majd ad tablettát amitöl megjön, de nem vizsgált meg.Szerintetek kizárt hogy baba legyen a dologban, be merjem venni a tablettákat...Nagyon bizonytalan vagyok, mert van aki szerint bízzak meg a dokiban, és van aki állítólag már vetélt így el, hogy bevette a bogyókat és mégis terhes volt...van valami tanács, vagy tapasztalat...
2009. jún. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vedd be hogy meghozzamert a teszt már kimutatta volna.
2009. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem először győződj meg arról hogy tutira nem vagy terhes. Mond meg a dokinak küldjön el labor vizsgálatra, és jó lenne ha megvizsgálna, azért van! Ha még akkor se találnak semmit, akkor vedd csak be! Ez az én véleményem.
2009. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erőszakolj ki egy vizsgálatot a dokitól vagy menj másik orvoshoz. Ott ki fog derülni beveheted e vagy sem.
2009. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen meg értelek a dokik nagyon hamar tesznek felelötlen kijelentéseket vizsgálatok hiányában is,csak statisztikai adatokra hivatkozva.Kérj további vizsgálatokat.Én nem venném be a gyogyszert.
2009. jún. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se venném be a tabit, nincs kizárva, hogy babás vagy nem küldött laborba béta hcg-re na ha az negatív akkor tuti, hogy nincs baba addíg még....a kolléganőmnek a 12 hetes terhességet nem vették észre és a tesztek sem mutatták ki most 3 éves a kis srác, ő nem hallgatott dokira elment máshoz.
2009. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!