Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbo érzékenység lehet...

Mellbimbo érzékenység lehet attól hogy felszedtem 6kilót? Nem feszül a mellem nem fáj "magától" csak ha hozzá ér valami. Többi lennt .

Figyelt kérdés
Helyzet az hogy febr .4 .én jött meg utoljára nem mentem el dokihoz mert nálam ez előfordul ápr 9.én csináltam tesztet az negatív lett , létezik olyan hogy utána eshettem teherbe??menstruacio nélkül ??!mert kb egy hete érzékeny a melbimbom .. sűrűn pisilok ; de más tünetem nincs.. amúgy soha nem szokott fájni a melbimbom !!!!!
2012. ápr. 30. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire sűrűn pisilsz?


Hát április 9.-ke előtt szerintem semmiképp sem eshettél teherbe, mert a teszt már jelezte volna. Azt írod, hogy előfordul, hogy nem jön meg, tehát ez nem feltétlenül jel nálad. A mellbimbó érzékenysége szerintem nem terhességi tünet, ennyi erővel bármi az lehetne.


Amúgy szeretnél teherbeesni?

2012. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt ilyen hogy késett de nem ennyit és nem fájt soha semmi nem mentem pisilok se ennyit hát változó valamikor fel óra valamikor egy óránként ..igen szeretnék babát.nem tervezem görcsösen de ha az leszek örülni fogok .
2012. ápr. 30. 08:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Kicsit elirtam nem pisiltam se ennyit :))
2012. ápr. 30. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!