Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt veletek már ilyen?...

Történt veletek már ilyen? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Elvileg 31 napos ciklusom 15. napján (tegnap volt) leesett a hőm, majd ma reggel újabb egy tizedet esett. Tegnap egész nap ovu fájdalmaim voltak. Viszont ma reggelre úgy ébredtem, hogy tiszta nedves - szinte vizes - volt a bugyim. Ilyen még sosem volt velem! És most is folyamatos vizes érzésem van. MItől lehet? Tegnap előtt este voltunk együtt.
2009. jún. 23. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ma is legyetek együtt, mert az elmondottak alapján ma van a tüszörepedésed. de hogy meg volt e azt csak utolag tudod meg abbol, ha elindul felfelé a höd.. jo jelkek, grat.
2009. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszön a választ! De a vizes folyás mitől lehet? Ilyen még nem volt! Ez jelenzé most az ovut?
2009. jún. 23. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma van a tüszőrepedésed. Jó jel!!! Ma kell együtt lennetek minél előbb!!! :)
2009. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

elsö vagyok.

álltalában tojásfehérjés ilyenkort a váladék, de van akinek krémes vagy vizes.

ha pedig már megrepedt a tüöszöd elmulik a tojcsi és vizes jön, vagy száraz.

32

2009. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok! :) Köszönöm a segítséget! Mi lennénk a legboldogabbak a féjremmel, ha sikerülne! :) Szorítsatok! :) Én is szorítok mindenkinek! Aki pedig már babás, nekik nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok! 25
2009. jún. 23. 09:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, akició este, meg láb a magasba egy 20 percre.

Sok sikert neked.

2009. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sosincs tojásfehérje ahogy mások tapasztalják!

Nekem mindig vízes folyásom van peteéréskor !

2009. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Akció lesz :) aztán baba :) remélem
2009. jún. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!